Apple Music sanatçıları artık önemli dönüm noktalarını Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya kanallarında paylaşabiliyor

Apple Music sanatçıları artık önemli dönüm noktalarını Instagram, Twitter ve diğer sosyal medya kanallarında paylaşabiliyor

Sanatçılar için Apple Music, Apple Music’te elde edilen “kayda değer” kilometre taşlarını Facebook, Twitter ve Instagram Stories gibi sosyal medya platformlarında yayınlayarak ve e-posta ve mesajlar yoluyla paylaşarak müzisyenlerin hayranlarıyla etkileşim kurmaları için yeni bir tanıtım aracı tanıttı. Son zamanlarda, müzik akışı hizmeti, iOS ve Android uygulamalarında Uzamsal ses ve Kayıpsız ses başlattı.

Bir hesaptaki bir yönetici veya analiz kullanıcısı, Apple Music for Artists iOS uygulaması aracılığıyla kilometre taşlarını kolayca paylaşabilir. Unutulmamalıdır ki, birden fazla sanatçının sosyal medya hesaplarını yöneten yöneticiler, kilometre taşlarını hayranlarla paylaşmak için doğru hesapta oturum açtıklarından emin olmalıdır.

Büyük anlarınızı doğrudan Apple Music for Artists iOS uygulamasından paylaşın. Sadece birkaç dokunuşla hayranlarınızı şarkılarınızın yer aldığı yeni çalma listeleri, belirli bir ülke veya bölgede kaç Shazam’ınız olduğunu ve Apple Music’te ulaştığınız diğer önemli kilometre taşları hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Apple Music’in sanatçı destek sayfasına göre, farklı platformlardaki kilometre taşları aşağıdaki şekilde paylaşılabilir:

heyecan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*