Apple Ürünleri için En İyi Kara Cuma Fırsatları – 2021

Apple Ürünleri için En İyi Kara Cuma Fırsatları – 2021

İşte 2021’de bulabileceğiniz Apple ürünleri için en iyi Kara Cuma fırsatları. Bu fırsatlara AirPods, Apple Watch, Mac modelleri, MacBook modelleri, iPad modelleri ve daha fazlası dahildir. Liste sürekli güncellenmektedir, bu nedenle yeni güncellemeler bulmak için geri gelin.

Apple’ın en yeni üçüncü nesil AirPod’ları, AirPods Pro’ya benzeyen ancak gürültü engelleme ve şeffaflık modu olmayan bir tasarım yenilemesine sahiptir. Bununla birlikte, “Pro” özelliklerden yoksun olduklarında, ek pil ömrü, biraz daha iyileştirilmiş ses çıkışı, dinamik kafa izleme özellikli Uzamsal ses, ter ve suya dayanıklılık, MagSafe kablosuz şarj ve daha fazlasını elde ederler.

Satın Alın: AirPods (üçüncü nesil) 2021, 150 dolara. Başlangıçta 179$ (%17 indirim)

Eski ve güvenilir AirPods 2 bu fiyata çok değerli. Bazı kullanıcılar için yeni üçüncü nesil AirPod’lardan bile daha iyi uyuyorlar ve yine de Apple cihazlarıyla mükemmel bağlantı, sorunsuz açma ve kapama deneyimi ve şarj kutusuyla uzun pil ömrü sağlıyorlar.

Satın alın: AirPods 2 114,99$’a. Orjinal 129$. (%10 indirimli)

AirPods Pro, daha yeni üçüncü nesil AirPod’ların mevcudiyetine rağmen, Apple’ın serisindeki belki de en iyi kablosuz kulaklıktır. Kulak içi tasarımları ve aktif gürültü engelleme desteği sayesinde en iyi dinleme deneyimini sağlarlar. Pil ömrü lansmanından bu yana herhangi bir gelişme görmese de, yeni MagSafe kılıfı AirPods Pro’nun hızlı bir şekilde şarj edilmesini kolaylaştırıyor ve 5 dakikalık şarj ile 1 saatlik kullanım süresi sağlanıyor.

Satın alın: 170 $ karşılığında AirPods Pro. Başlangıçta 249$ (%32 indirimli)

AirPods Max, Apple’ın sattığı tüm AirPod’lar arasında en iyi ses kalitesini sağlar. 20 saatlik pil ömrü, yüksek kaliteli ses, ses kontrolü için dijital kurma kolu, beş renkli kaplamaya sahip güzel bir tasarım ve koruma için akıllı bir kılıf sunan AirPods Max, en üst düzeyde ses deneyimi sunar.

Satın alın: AirPods Max 404.79 dolara. Başlangıçta 540 dolar. (%26 indirimli)

Dahili parçalar ve sensörler önceki nesilden çok farklı olmasa da Apple Watch Series 7 daha büyük ekranlar (41 mm ve 45 mm), yuvarlatılmış köşeler, daha ince çerçeveler, toz geçirmez IP6X derecesi, daha hızlı şarj ve daha fazlasıyla yenilenmiş bir tasarıma sahip.

Satın alın: 410 $ karşılığında Apple Watch Series 7. Başlangıçta 429 $. (%5 indirimli)

Biraz daha küçük saat ekranları kullanmaktan memnunsanız, Apple Watch Series 6 yine de harika bir satın alma işlemidir. Bu Saat ayrıca 1.000 nite kadar parlaklığa, S6 çipe, LTE bağlantısına, kan oksijen sensörüne, yüzde 50 daha yüksek hoparlöre ve daha fazlasına sahip her zaman açık olan bir ekrana sahiptir.

Satın alın: 349 $ karşılığında Apple Watch Series 6. Orijinal 399$. (%13 indirimli)

En uygun fiyatlı ‘yeni’ Apple Watch modeli olan Apple Wach SE, Series 3 ile aynı tasarıma ve S5 çip, optik kalp atış hızı sensörü, düşme algılama, LTE desteğine sahiptir ve 40 mm ve 44 mm boyutlarında mevcuttur.

Satın alın: 219 $ karşılığında Apple Watch SE. Orijinal 279$. (%22 indirimli)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*