Apple’ın 10.2 inç iPad’i ve birkaç Amazon ürünü şu anda satışta

Apple’ın 10.2 inç iPad’i ve birkaç Amazon ürünü şu anda satışta

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Yine Pazartesi ve Amazon bize düşünmemiz için yeni fırsatlar sunuyor. Şimdi 10.2 inç iPad, Amazon’dan yeni Alexa özellikli Echo Buds ve satışta daha fazla ürünümüz var.

Apple’ın 10.2 inç iPad’ini satın aldığınızda şu anda 99 $’a kadar tasarruf edebilirsiniz. Gönderilen 250 ABD Dolarına kadar anlaşmalar bulunabilir, ancak belki de en iyi seçenek yalnızca 329,99 ABD Dolarına satılan Wi-Fi yalnızca 128 GB modelidir.

NVIDIA’nın Shield TV akış çubuğu sadece 129,99 dolara satılıyor. Bu cihaz ilk kez indirim alıyor ve genellikle 150 $ fiyatla satıldığından 20 $ tasarruf etmenizi sağlayacak.

Daha fazla akış çubuğu indirimi, Amazon’un Fire TV 4K Stick’ini ve 25 $ ‘dan başlayan diğer seçenekleri içerir. Fire TV Stick genellikle 50$’a bulunur, ancak şimdi 34.99$’lık kargoyla sizin olabilir, giriş seviyesi Fire TV Stick 15$ tasarruf etmenizi sağlar, bu da sadece 25$ ödemeniz gerektiği anlamına gelir.

Amazon’un en yeni Alexa özellikli Echo Tomurcukları, orijinal 130 $ fiyatından 90 $, 40 $’ a satılıyor. Bu kablosuz kulaklıklar, Bose tarafından desteklenen aktif gürültü azaltma sağlar ve her biri şarj olan 5 saate kadar kesintisiz müzik alabilirsiniz ve birlikte verilen şarj çantasıyla 4 tanesini alırsınız.

Yeni bir çift kablosuz kulaklık satın almak isteyenler için başka bir seçenek de, Anker’in en yeni Soundcore Life P2 True kablosuz kulaklıkları olup, yalnızca 49,99 ABD Doları karşılığında satışa sunulmuştur ve size toplam 40 saat müzik çalma ve IX7 su geçirmezlik sağlayacaktır.

Eşyalarına göz kulak olmak veya evlerinde ekstra güvenlik isteyenler için, Blink XT2 2 kameralı güvenlik sistemi, 40$ tasarruf ile 140$’a mevcuttur ve ayrıca 70$’a ekstra bir kamera ekleyebilirsiniz. 1 kamera seti 80 dolar, ikisi de 20 dolar indirimli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*