Artık çift ekranlı YotaPhone 2’yi ABD’de IndieGoGo aracılığıyla ön sipariş verebilirsiniz.

Artık çift ekranlı YotaPhone 2’yi ABD’de IndieGoGo aracılığıyla ön sipariş verebilirsiniz.

YotaPhone 2 DSC07840

bu YotaTelefon 2 resmi olarak bugün Amerika Birleşik Devletleri’nde eski bir IndieGoGo kampanyasıyla satışa çıktı. Bu bir ön satıştır, bu nedenle, bir tane almaya karar verirseniz, cihaz Ağustos 2015’e kadar gönderilmeyecektir.

YotaPhone 2, bu benzersiz çift ekranlı cihazın ikinci neslidir. Bir tarafta oyun oynamak, mesajlaşmak, web’de gezinmek, video izlemek ve benzerleri için geleneksel akıllı telefon ekranınız var. Ekranı çevirin ve aşırı pil tüketimi olmadan kitap okumanıza, temel sosyal ağları ve haber uygulamalarını kontrol etmenize ve daha fazlasını yapmanıza olanak tanıyan bir e-kağıt ekranı göreceksiniz.

Sadece okuyorsanız 5 güne kadar pil ömrü ve hatta “temel akıllı telefon işlevleri” için iki gün bile olduğunu iddia ediyorlar (yani, piliniz bitmeden 2 gün boyunca kesintisiz oyun oynamayı beklemeyin). Bir e-kağıt ekran kullanmanın diğer yararı, daha fazla kaynak ağırlıklı ana ekranı ateşlemek zorunda kalmadan hava durumuna, gelen mesajlara ve daha fazlasına bir göz atmaya hazır, her zaman açık bir öğe olmasıdır.

Bunun ötesinde, tipik bir üst düzey akıllı telefon. 5 inçlik AMOLED ekran, 442 ppi için 1920 x 1080 çözünürlük sunarken, 4.7 inçlik e-kağıt ekran, her ikisi de kendi amaçları için fazlasıyla yeterli olan 235 ppi için 960 x 540’ta geliyor. Ayrıca 2.2GHz dört çekirdekli Snapdragon 801 yonga seti, kablosuz şarjlı 2.500mAh pil, WiFi ac, Bluetooth 4.0, NFC, GPS, 4G LTE ve daha fazlasına sahip olacaksınız. Bu yılın başlarında CES’teki uygulamalı YotaPhone 2 uygulamamızda daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz.

Bu nedenle, fiyat etiketi zamanı: YotaPhone 2’nin normal başlangıç ​​fiyatı 600 $ olacak, ancak bazı erken siparişleri almak size iyi bir indirim sağlayabilir. Ne yazık ki, 500 dolarlık erken kayıt seçeneği zaten tükendi. YotaPhone 525$’lık 48 saatlik özel bir fiyat uyguluyor, ancak bu belli ki uzun sürmeyecek. Daha bol olan 550$’lık seçenek, kampanyanın ömrü boyunca serbestçe kullanılabilir olmalıdır. Tüm seçenekler, beyaz veya siyah seçiminiz ve 10 $ değerinde ücretsiz bir tampon kılıfı ile birlikte gelir. Ayrıca, taşınabilir bir kablosuz şarj pedi ve 4.000 mAh’lik bir güç bankası paketini 50 ABD doları karşılığında satın alabilirsiniz.

Tüm ayrıntıları burada kontrol ettiğinizden emin olun ve bu ilginç akıllı telefon ilginizi çekerse bir tane sipariş etmeyi düşünün.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*