ASUS, dünyanın en ince 2’si 1 arada dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı ZenBook Flip S’i tanıttı

ASUS, dünyanın en ince 2’si 1 arada dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı ZenBook Flip S’i tanıttı

Computex 2017 başladı ve bu etkinlik sırasında yeni PC ve dizüstü bilgisayar duyurularına tanık olacağız. Bugün Asus, computerx 2017’de çok sayıda yeni Windows 10 dizüstü bilgisayar ve kişisel bilgisayarı tanıttı. Bunlardan biri “Zenbook 3 Deluxe”, Microsoft tarafından Nisan 2017’de Windows 10 S ile piyasaya sürülen Surface dizüstü bilgisayarın doğrudan rakibi. ZenBook 3 Deluxe, bir Windows 10 dizüstü bilgisayardır. yalnızca 12,9 milimetre inceliğinde ve yalnızca 1,1 kg ağırlığındadır. Bu, onu en ince ve en hafif dizüstü bilgisayar yapar ve yüzey dizüstü bilgisayarıyla karşılaştırır.

Dizüstü bilgisayar 14 inç NanoEdge ekrana, 16 GB’a kadar DDR3 RAM’e sahip 7. nesil Intel Core i7 İşlemciye ve NVIDIA GeForce GTX 1050 grafik kartına sahip. Ancak ASUS, yüzey dizüstü bilgisayarından farklı olarak bu cihaza bir USB C Bağlantı Noktası da dahil etti. Ayrıca Windows Hello ile kolay oturum açma için bir parmak izi sensörü ile birlikte gelir. Tasarım açısından cihazın çevresinde bir Asus logosu ve altın bir çerçeve bulunuyor. Asus zenbook 3 Deluxe, yüzey dizüstü bilgisayarlarından daha güçlü ve daha pahalıdır. Başlangıç ​​fiyatı 1.199$’dır ve bu yaz satışa sunulacaktır.

Diğer Windows 10 PC ve Dizüstü Bilgisayar duyurularıyla sizi bilgilendireceğiz. Microsoft ayrıca Qualcomm ile ARM üzerinde Windows hakkında bir oturum yapacaktı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*