ASUS Flip CM5, AMD Ryzen 5 işlemcili 500 dolarlık bir Chromebook’tur

ASUS Flip CM5, AMD Ryzen 5 işlemcili 500 dolarlık bir Chromebook’tur

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

ASUS-Chromebook-Flip-CM5 açıları

ASUS, oyunculara yönelik bir Chromebook’u piyasaya sürdü. ASUS Chromebook Flip CM5, AMD’nin Ryzen 5 yonga seti tarafından desteklenmektedir. Özellikle bulut tabanlı oyunlarla ilgilenen oyunculara yöneliktir. Cihaz 499,99 $ fiyatla satışa sunuldu ve şimdi Newegg’de. Hem Google Stadia’yı hem de Nvidia GeForce Now’ı destekler.

ASUS Chromebook Flip CM5, 250 nit parlaklığa ve 178掳 görüş açısına sahip 15,6 inç IPS 1080p dokunmatik ekrana sahiptir. Ekran, tablet olarak kullanmanıza veya çadır modunda kullanmanıza yardımcı olmak için geriye doğru dönebilir. Tablet deneyimini geliştirmek için ayrıca satın alınması gereken bir aUSI kalemi seçeneğine de sahip olursunuz. Dizüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar modundayken daha rahat bir yazma deneyimi için klavyeyi kaldıran bir ergolift menteşeye sahiptir. Chilet klavye de arkadan aydınlatmalı. Harman Kardon ses sistemine ve paraziti filtreleyen bir Wi-Fi sabitleyici teknolojisine sahip oluyorsunuz.

Ryzen 5 3500C işlemci, 8 GB RAM ve 128 GB PCIe M.2 SSD depolama ile eşleştirilmiştir. ASUS Chromebook Flip CM5, AMD Ryzen 3 3250C işlemci ve 64 GB eMMC depolama ile 4 GB RAM sürümünde de mevcuttur. Bu özellikler, bu Chromebook’u bir oyun dizüstü bilgisayarı yapmaz. Ancak beygir gücü Stadia ve GeForce Now gibi platformlarda oyun yayını yapmak isteyenler için yeterli.

ASUS Chromebook Flip CM5, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, bir HD kamera ve 10 saate varan pil ömrü ile geliyor. G/Ç’ye gelince, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-A bağlantı noktası, ekran ve güç dağıtımı için 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C bağlantı noktası, 1x HDMI 1.4 bağlantı noktası, bir ses jakı ve bir MicroSD kart okuyucu içerir. Titan C Güvenlik Çipi de var.

Chromebook, ABD’de 499,99 ABD doları karşılığında zaten mevcuttur. Özellikle bu fiyat, 64 GB depolama alanına sahip 4 GB RAM sürümü içindir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*