AT&T, 23 Ağustos için özel HTC One Mini, Samsung Galaxy Mega’yı duyurdu

AT&T, 23 Ağustos için özel HTC One Mini, Samsung Galaxy Mega’yı duyurdu

AT&T, yaklaşmakta olan telefonları için bir çift için fiyatlandırma ve kullanılabilirlik duyurdu. Yeni başlayanlar için, Samsung Galaxy Mega 6.3 (Samsung’un Sprint ve US Cellular’a yönlendirileceğini de duyurduğu) 23 Ağustos’ta yolumuza çıkacak. AT&T, akıllı telefonu taşıyan ilk kişi olacağını iddia ediyor, bu nedenle Sprint’in ve US Cellular’ın yıl içinde daha sonra çıkmayacağını söylemek güvenli.

Galaxy Mega 6.3, iki yıllık yeni bir sözleşme imzalamaya istekliyse kullanıcılara 150 dolara mal olacak, ancak kullanıcılar AT&T Next rotasını kullanarak ayda sadece 24 dolara alabilirler.

https://www.youtube.com/watch?v=aAwBZryO47w

Bunun için 1,7 GHz çift çekirdekli işlemciye, 1,5 GB RAM’e ve 8 megapiksel kameraya, TouchWiz özellikli Android 4.2.2 ve daha fazlasına sahip 6,3 inç 720p akıllı telefon alıyorsunuz. Samsung’un şimdiye kadarki en büyük telefonu (zaten boyutu açısından), bu yüzden sizin için doğru olup olmadığını görmek için bir AT&T mağazasında kontrol etmek isteyebilirsiniz.

AT&T ayrıca, özel taşıyıcı olacağını duyurdu. HTC Bir Minive cihazın 23 Ağustos’ta da piyasaya sürüleceğini söyledi. AT&T Next’i kullanarak bunu iki yıllık bir sözleşmeyle 100 $ veya 24 ay boyunca ayda 21 $ karşılığında alabileceksiniz.

One Mini, Qualcomm’un 1.4 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Snapdragon 400 işlemcisine ve 4.3 inç 720p ekrana sahip. Daha küçük bir ekrana sahip olmasına rağmen, One Mini orijinaline oldukça yakın HTC One boyut olarak (kısmen üstte ve altta bulunan büyütülmüş çerçeve sayesinde).

https://www.youtube.com/watch?v=aAwBZryO47w

Devam edin ve yukarıdaki videolarda bunları kontrol edin ve bunlardan birini almak isteyip istemediğinizi bize bildirin. Mevcut en iyi akıllı telefonlar olmayabilirler, ancak seçeneklere sahip olmayı sevmelisiniz.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*