Belirli Android Uygulamaları için İnternet Erişimini Tamamen Engelleme

Belirli Android Uygulamaları için İnternet Erişimini Tamamen Engelleme

4K, 8K ve diğer yüksek görüşlü formatların ortaya çıkmasıyla birlikte videoların dosya boyutları ciddi bir endişe kaynağı haline geldi. Bu RAW ve sıkıştırılmamış dosyalar bir telefonun depolama sınırlarını aşabilir ve bunları çevrimiçi olarak aktarmak bir kabus olabilir. Dönüştürme araçlarını kullanarak dosya boyutunu çevrimiçi olarak küçültebilirsiniz, ancak bilinmeyen sitelerdeki sonuç, görsel kalite pahasına gelir. Burada, kaliteyi etkilemeden her boyutta 4K ve HD videoları sıkıştırmanıza yardımcı olan WinX HD Video Converter Deluxe yazılım aracını inceliyoruz.

Bu sponsorlu bir makaledir ve Digiarty tarafından mümkün kılınmıştır. Gerçek içerik ve görüşler, bir gönderiye sponsor olunsa bile editoryal bağımsızlığı koruyan yazarın yegane görüşleridir.

Winx Ücretsiz Hd Video Dönüştürücü Ana Pano

Yazılım, çözünürlüğü, bit hızını ve kare hızını ayarlamanıza ve gereksiz kısımları kırpmanıza yardımcı olarak dosya boyutunu sıkıştırır. Giriş kaynağınız H.264/AVC MP4, GoPro, DJI, Camera HEVC/H.265 MP4, FLV, MKV veya önceki herhangi bir format olsun, sıkıştırma sonuçları etkileyicidir.

… Devamını oku]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*