Belkin Soundform Elite Akıllı Hoparlörde 70 $ tasarruf edin

Belkin Soundform Elite Akıllı Hoparlörde 70 $ tasarruf edin

Teknolojiye olan bağımlılığımız arttıkça, tüm bu cihaz ve aksesuarlar için elektrik prizi bir yana, yer bulma ihtiyacı çok daha fazla. Belkin Soundform Elite Akıllı Hoparlör, kablosuz şarj cihazı olarak çift görev yaparken bir Google Asistan akıllı hoparlörü olduğu için bir taşla iki kuş vuracak.

Belkin, Devialet tarafından sağlanan akustik ile hoparlörün arkasında. Kompakt bir cihaz olmasına rağmen mükemmel ses kalitesi sağlamak için şirketin patentli teknolojilerini kullanır.

Aynı şirket, aslına uygunluk ve performans sağlamak için Speaker Active Matching’i (SAM) sağlar. Devialet’in “Push-Push” ikili woofer tasarımı, olağan titreşimler olmadan derin bir bas deneyimi sunar.

Belkin Soundform Elite Akıllı Hoparlör, Google Asistan sesli yardımcısını kullanır. Yalnızca sesinizle müziğinizi kontrol edebilir veya bir dizi başka görev yapabilirsiniz. Ayrıca, evinizin neresinde olursanız olun müziğinizin keyfini çıkarabilmeniz için diğer Google Asistan özellikli akıllı hoparlörlerle de eşleştirebilirsiniz.

Akıllı hoparlörlerin benzersiz bir özelliği, Qi özellikli cihazlarınızın entegre hızlı kablosuz şarjıdır. Buna son iPhone’lar, Samsung Galaxy telefonlar ve Google Pixel telefonlar dahildir.

Siyah veya beyaz akıllı hoparlörün fiyatından 70 $ alın ve sadece 229,99 $ ödeyin.

Belkin Soundform Elite Akıllı Hoparlör

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Laura, yaklaşık 20 yılını haber, inceleme ve köşe yazıları yazarak geçirdi ve bu yılların 10’undan fazlasını editör olarak da geçirdi. Son otuz yıldır yalnızca Apple ürünlerini kullandı. MTE’de yazma ve düzenlemeye ek olarak, sitenin sponsorlu inceleme programını da yürütmektedir.

Make Tech Easier, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*