Bir Matein Seyahat Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantasında %40 Tasarruf Edin

Bir Matein Seyahat Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantasında %40 Tasarruf Edin

Bazı bölgelerde seyahat kısıtlamalarının gevşetilmesi ve bazı işyerlerinin ve okulların yeniden açılmasıyla birlikte, dizüstü bilgisayarınızı ve diğer tüm elektronik cihazlarınızı taşımak için yeni bir çanta pazarında olabilirsiniz. USB şarj bağlantı noktasına ve hırsızlığa karşı koruma özelliğine sahip Matein Travel Laptop Sırt Çantası’nı düşünün. Şimdi yüzde 40 indirimle alabilirsiniz.

Sırt çantası dayanıklı, suya dayanıklı polyesterden yapılmıştır, metal fermuarlara sahiptir ve günlük kullanım veya haftasonu çantası olarak güvenli, uzun ömürlü kullanım düşünülerek tasarlanmıştır. Ofis ortamında, okulda veya seyahat ederken mükemmel uyum sağlar. Hava akımı sırt tasarımı, maksimum sırt desteği sağlamak için kalın, yumuşak çok panelli havalandırmalı dolguya sahiptir. Ayarlanabilir omuz askıları omuzlarınızdaki stresi azaltır ve dolgulu üst tutamak da rahatlık sunar.

Ayrı bir bölme, 15,6 inçlik bir dizüstü bilgisayarı tutar. Büyük bir paketleme bölmesi, şarj cihazları, kablolar vb. dahil olmak üzere diğer günlük elektronik ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak tanır. Çok sayıda cebe sahip bir ön bölme, kalemleri ve benzerlerini barındırır ve hatta bir anahtarlık kancasına sahiptir. Bir bagaj kayışı, onu dik bir tutamaç üzerinden kaydırarak valizinizin üzerine takmanıza olanak tanır. Gizli bir hırsızlık önleme cebi değerli eşyalarınızı koruyacaktır.

Matein Travel Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası’nın dışında yerleşik bir USB şarj cihazı ve içeride yerleşik bir şarj kablosu bulunur. Bu size yürürken telefonunuzu şarj etmenin daha uygun bir yolunu sunar. Kendi kendine güç sağlamadığını ve yalnızca kolay erişim sağladığını unutmayın.

Bu 15,6 inçlik Austere Grey sırt çantasından 20$ alın ve sadece 29,99$ ödeyin. Diğer renkler değişken indirimlerle mevcuttur. Ayrıca çok daha az indirimle birden fazla renk seçeneğiyle sunulan 17 inçlik bir sırt çantası da var.

Matein Seyahat Dizüstü Bilgisayar Sırt Çantası

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Laura, yaklaşık 20 yılını haber, inceleme ve köşe yazıları yazarak geçirdi ve bu yılların 10’undan fazlasını editör olarak da geçirdi. Son otuz yıldır yalnızca Apple ürünlerini kullandı. MTE’de yazma ve düzenlemeye ek olarak, sitenin sponsorlu inceleme programını da yürütmektedir.

Make Tech Easier, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*