Bir sonraki Windows 10 Mobile güncellemesi sıkıcı olacak

Bir sonraki Windows 10 Mobile güncellemesi sıkıcı olacak

Android Emulator, Android Uygulamalarını çalıştırmanın yanı sıra PC’ye yüklemenizi sağlayan bir programdır. Favori Android Uygulamanızı Dizüstü Bilgisayarınızda veya PC’nizde çalıştırmak istiyorsanız, bir Android Emülatörü en iyi seçeneğiniz olacaktır. Yalnızca Android Uygulamalarını yükleyemez, aynı zamanda en sevdiğiniz Android Oyunlarını/Uygulamalarını oynayabilir ve bunları PC’de tam ekran olarak çalıştırabilir, hatta Android OS işlevlerini Simüle edebilirsiniz.

İşte 10 Windows 10 için En İyi Android Emülatörleri 2017 yılında.

MEmu, Bilgisayarda Android lolipop Öykünmesi sunan Android Emülatörüdür. MEmu, Windows-10, 7 ve Windows 8.1’de de mükemmel şekilde çalışır. Lollipop Öykünmesinin yanı sıra İdeal olan şey, MEmu’nun Android KitKat’ı öykünmek için kullanılabilmesinin yanı sıra özellikler sağlamasıdır, örneğin, Dokunmatik öykünme Bilgisayar Klavyesi, Fare ve hatta bazen Joystick ile Bilgisayar/Dizüstü Bilgisayarda Android Oyunları ile oynamanıza izin verir.

Windows 10 için Memu’yu indirin.

Birkaç Örnek desteği Bu Emülatörün birkaç örneğini çalıştırabilir ve her örnekte farklı uygulamalar çalıştırabilirsiniz!

Nox, kendi Sisteminizde son derece etkili bir Android deneyimi için tasarlanmış, güçlü bir emülatördür. Nox, Android 4.4’e dayansa da size aşağıdaki gibi özellikler sunar:

Windows 10 için Nox’u indirin.

Daha önce Andyroid olarak adlandırılan Andy, Android uygulamalarını PC’de çalıştırmanıza izin veren bir Android öykünücüsüdür. Birkaç uygulamayı da çalıştıramadığı için en iyisi değil.

Bir bilgisayarda veya dizüstü bilgisayarda üst düzey bir Grafik kartı yoksa, Andy kullanılabilir. Andy, Oracle Virtual Box’a dayalıdır ve ergo, sistemi yavaşlatmaz.

Ayrıca, akıllı telefonunuzla uzaktan kumanda olarak Büyük ekranda oyun oynamanıza olanak tanır.

Windows 10 için Andy’yi indirin.

Dolayısıyla, Uzun Vadeli varlığı nedeniyle, bu listede Bluestacks da var! Neredeyse diğer Android Emülatörlerinde bulunmayan bazı özelliklere sahiptir.

Bunlardan bazıları şunlardır:

Windows 10 için Bluestacks’ı indirin.

Remix OS Player oldukça yeni bir Android Emülatörüdür. Tüm bir Android işletim sistemi ile ilgili olarak, Remix OS Çok Büyük bir dosya boyutuna sahiptir ve ayrıca aşağıdakiler gibi birkaç olağanüstü özellik içerir:

Windows 10 için Remix OS Player’ı indirin.

Xe Player favori Android öykünücünüz olacak. Yine de Nox ile pek çok benzerliği var, örneğin tek tıklamayla kök ve dış oyun pedi desteği.Kendi uyumluluğu ve Düşük özellikli sistemde çalışma kapasitesi olağanüstüdür.

Windows 10 için Xe Player’ı indirin.

KO Player, çok oyuncu dostu bir Android emülatörüdür. Ko Player + Klavye eşlemesinin kullanıcı dostu oyun denetleyicileri, fare hareketleri, oyun için en iyi Emülatör olmasını sağlar.

Aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Windows 10 için KO Player’ı indirin.

GenyMotion, Geliştiriciler için özel olarak tasarlanmış bir Emülatördür. Herhangi bir bloatware içermez ve her kullanıcı için değildir. Kişisel ve oyun deneyimi için kullanabilirsiniz, ancak genellikle Android Geliştiricileri tarafından kullanılır.

Cihaz boyutlarına göre kendini birden çok çözünürlükte çalıştırma seçeneğine sahiptir. Geliştiriciler, öykünücünün boyutunu değiştirerek uygulamaları farklı boyuttaki cihazlarda test etmek için kullanır. Bir geliştiricinin ihtiyaç duyabileceği tüm araçlara sahiptir.

Windows 10 için GenyMotion’ı indirin.

Windows Tablet PC’niz varsa, Droid 4X’i bir Tablette çalıştırmak için en uyumlu Emulator olduğu için kullanabilirsiniz. Sisteminizdeki tüm android uygulamalarını taklit edebilir.

Droid 4X, diğer Emülatörlere kıyasla çok fazla özelliğe sahip değil. Normal bir kullanıcı için mükemmel olan temel bir emülatördür. Diğer basit emülatörler gibi uygulamaları gecikmesiz çalıştırabilir, oyun oynayabilir vb. Ancak emülatörünüzün yalnızca çalışan uygulamalardan daha fazla kullanılmasını istiyorsanız, Nox Player ile gitmelisiniz.

Windows 10 için Droid 4X’i indirin.

AMIDuoS, Android Lollipop sağlayan üç Android öykünücüsünden biridir. Bu iyi bir araçtır, ancak tek sınırlama ücretsiz olmamasıdır. Ücretli bir Emülatördür.

AMIDuoS, 1 aylık ücretsiz deneme sürümüyle birlikte gelir. Deneme bittikten sonra, bunun için ödeme yapmanız gerekecek. Öte yandan, öykünme gerçekten gecikmesiz ve birinci sınıf.

Windows 10 için AMIDuos’u indirin.

Bunlar 2017’de Windows 10 için En İyi 10 Android Emülatörüdür. Bunların çoğu Windows 7, Windows 8, 8.1 ve hatta XP ile uyumludur. Bu Android Emülatörlerinden herhangi birini kurarken veya bunlarla çalışırken herhangi bir zorlukla karşılaşırsanız, aşağıda Yorum yaparak bize sormaktan çekinmeyin.

Windows Phone’un şu anki durumunun içler acısı olduğu büyük bir sır değil. Kullanıcı tabanı neredeyse 0 oldu, uygulamalar her ay mağazadan düşüyor ve hepsinden öte, Microsoft kendi işletim sistemine karşı cansız bir tutum sergiliyor. Windows 10 Mobile, resmi olarak sonlandırılmaya sadece bir adım kaldı.

Microsoft’un konuyla ilgili sessizliği bizleri de korkuttu. Twitter’da, Microsoft Community’de veya herhangi bir resmi kanalda işletim sisteminin durumu hakkında bir soru sorun, hiçbir yanıt veya genel “Geliştirmeye devam ediyoruz… falan, falan, falan.” Net cevaplar yok, hiçbir şey yok. Windows 10 Mobile hakkında herhangi bir şeyden bahseden tek “resmi” kaynak Brandon LeBlanc’ın Twitter hesabıdır.

Windows Insider Program Ekibinde Kıdemli Program Yöneticisi olan LeBlanc, bazen sinirli Insider’lar ve benzer kullanıcılar tarafından gönderilen soruları yanıtlar. Tweetleri pek umut vermeyecek olsa da, içinde çirkin ama acı gerçekler var. “Windows 10 Mobile ölmedi” diye tweet atıyor ve ardından ustaca “tüketiciler için değil” (ya da onun gibi bir şey) diye ekliyor.

— Brandon LeBlanc (@brandonleblanc) 13 Temmuz 2017

LeBlanc’ın açıklamasında bir parça gerçeklik payı olsa da, Creators Update’in kullanıma sunulmasından bu yana hala herhangi bir yeni özellik belirtisi yok. Yeni şeylerden bahsetmişken, oyunu değiştiren Paylaşım Simgesini (iğneleme amaçlı) engelleyen İçerik Oluşturucu Güncellemesinden pek bir şey alamadık. Yeni yapılarla birlikte, vaat edilen Continuum güncellemelerini hala alamadık, Gece Işığı yok ve liste uzayıp gidiyor.

Konuyu daha da canlandırmak için, biraz daha içgörü, Fall Creators Update for Mobile ile muhtemelen hiçbir yeni özelliğin gelmediğini doğrular. Microsoft, şimdi Geri Bildirim Merkezi uygulaması aracılığıyla başka bir Bug Bashfor Insider’a ev sahipliği yapıyor. Bilmeyenler için Bug Bash, belirli Görevlerin Geri Bildirim Merkezi’nde yayınlandığı bir oyun gibidir. Her görev, Insider’ın işletim sisteminin belirli bir özelliğini test etmesini ve içinde bir hata olup olmadığını görmesini ve uygulama aracılığıyla rapor etmesini gerektirir.

İlginç bir şekilde, Bug Bash’deki görevlerin çoğu, işletim sisteminde yeni tanıtılan özelliklerde herhangi bir büyük hata olup olmadığını kontrol etmek içindir. PC için pek çok heyecan verici görev içeriyor, ancak Mobil için mi? heh, tek bir heyecan verici değil. Mayıs ayındaki son Bug Bash, Mobile için bir şakaydı ve kullanıcılardan, işletim sistemi ilk başlatıldığında uzun süredir tanıtılan birkaç web sitesini ve kodun diğer bölümlerini kontrol etmeleri istendi. Temmuz Bug Bash’e gelince, hemen hemen aynı.

Temmuz Hatası Bash’in, Windows 10 için Fall Creators Update’in piyasaya sürülmesinden önceki sonuncusu olması gerekiyordu. PC için bir dizi yeni özellik içeren, Windows için bir sonraki özellik güncellemesi Ekim ayı içinde gelecek. Yeni değiltüketici-Güncelleme tarihine kadar Mobile için ortalanmış özellikler planlandı ve öyle kalacak gibi görünüyor. Microsoft’un şimdiye kadar herhangi bir yeni özelliği fark etmesi ve İçeridekilerin Bug Bash’te hiçbirini test edememesi ile senaryo oldukça açık.

Uzun lafın kısası, Mobil için Fall Creators Güncellemesi ile herhangi bir yeni özellik alamıyoruz. Anemik özellik2 dalında kalan işletim sistemi, Windows 10 için RS3 dalında sunulan yeni özelliklerden mahrum kalacak. Microsoft ne derse desin, elde edeceğimiz en fazla şey yeni bir VPN ayarları sayfası (Sürpriz!) veya başka bir şey olacak. yeni simge.

Windows 10 Mobile, en azından özellik2 dalında kalana kadar öldü. Hikaye gelecek yıl değişebilir, ancak o zaman tekrar işletim sistemini kaç kişi kullanmaya devam edecek?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*