BRAVEN, dayanıklı hoparlör ve kablosuz kulaklık serisini duyurdu

BRAVEN, dayanıklı hoparlör ve kablosuz kulaklık serisini duyurdu

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

ZAGG alt markası BRAVEN, BRV-XXL/2, BRV-XL, BRV-X/2 ve BRV-MINI’den oluşan dayanıklı BRV hoparlör serisini duyurdu. Şirkete göre, bu hoparlörler dayanıklı, darbeye dayanıklı ve su geçirmez bir yapıya sahip. Duyurulan modeller, şirketin ZAGG.com adresindeki web sitesinde satın alınabilir durumda.

CesurYukarıda resmedilen BRV-XXL/2, serideki en büyük ve en güçlü modeldir. 399,99 $ fiyat etiketi ile tam kapsamlı sürücüler, bir subwoofer ve pasif radyatörler tarafından sağlanan 100W çıkışlı 360 derece ses sunar. IPX5 su geçirmezlik sertifikasına sahiptir ve 100 adede kadar eşleştirilmiş cihazı işleyebilir. 18 saat çalma süresi sunan büyük bir pil ile birlikte gelir ve aynı zamanda hareket halindeyken mobil cihazlarınızı şarj edebilir.

Sıradaki BRAVENBRV-XL (yukarıdaki resim), 40W çıkış ve tam kapsamlı sürücüleri, tweeter’ları ve pasif radyatörleri ile 199,99 $ fiyatla satılırken, IPX5 su geçirmezlik derecesini korur. BRV-XL ile, sol kanal için bir ünite ve sağ kanal için bir ünite için daha iyi bir ses deneyimi için ikisini aynı anda eşleştirebilirsiniz. Pil, 16 saatlik çalma süresi için derecelendirilmiştir ve entegre bir manyetik şişe açacağı bile vardır.

99,99 $’dan IPX7’ye kadar su geçirmezlik sağlayan ancak sesi 20W çıkışa (tam kapsamlı sürücüler + pasif radyatör) düşüren BRV-X/2 (yukarıdaki resim) geliyor. Kablosuz stereo eşleştirme burada da bir özellik olarak mevcuttur ve pil 18 saate kadar çalma süresi sağlar.

39,99 ABD Doları değerindeki BRV-MINI, aynı zamanda 5W çıkışta 12 saatlik çalma süresi sağlayan piliyle (tam kapsamlı sürücüler + pasif radyatör) IPX7 derecesine sahiptir. Yukarıdaki modellerde olduğu gibi kablosuz stereo eşleştirme de desteklenmektedir.

Müziği kendinize saklamak istiyorsanız, şirketin yeni duyurulan ürün yelpazesinde dört adet dayanıklı kablosuz kulaklık bulunuyor: BRAVEN FLYE SPORT RUSH, FLYE SPORT FIT, FLYE SPORT ve FLYE SPORT BURST, şirketin web sitesinde zaten mevcut.

79,99 ABD Doları değerindeki FLYE SPORT RUSH (yukarıdaki resim) IPX5 derecelidir, 10 saat oynatma sağlar, kendi şarj ve taşıma çantasıyla birlikte gelir, BurstCharge özelliğine sahiptir ve yalnızca 10 dakika şarjı. Şarj kutusunun kendisi 26 saate kadar ek çalma süresi sağlar ve kulaklıklar, eller serbest görüşme için kendi entegre mikrofonlarıyla birlikte gelir.

FLYE SPORT FIT (yukarıdaki resim) fiyatı 59,99 dolara düşürür, ancak oynatma süresi tek bir şarjla 12 saate kadar çıkar. Aynı anda iki akıllı telefona bağlanabilir, arama, takip ve ses kontrolleri için bir uzaktan kumanda içerir ve 36 saate kadar ek oynatma süresi sağlayan bir şarj çantası ile birlikte gelir. BurstCharge da mevcuttur ve yalnızca beş dakikalık bir şarjla bir saate kadar ek oynatma süresi sunar.

49,99 ABD Doları değerindeki FLYE SPORT (yukarıda) IPX7 derecelidir ve 30 dakika boyunca üç fit (bir metre) derinliğe kadar tamamen suya daldırmaya izin verir. Bununla birlikte, FLYE SPORT BURST (aşağıda), onu IPX5’e geri götürüyor ve 39.99 dolardan en uygun fiyatlı ürün. Her ikisi de BurstCharge teknolojisine ve kablo üzeri uzaktan kumandaya ve aynı anda iki cihaza bağlı kalma özelliğine sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*