Bu en çok satan kablosuz kulaklıklar bugün satışta

Bu en çok satan kablosuz kulaklıklar bugün satışta

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Harika bir çift kablosuz kulaklık bulmak kolay değil. Çılgınca bir miktar para harcamaya istekli değilseniz, en ciddi dinleyicilerin ihtiyaç duyduğu düşük seviye derinlik ve tiz netliğinden yoksun bir dizi vasat kulakiçi kulaklıkla sıkışıp kalmış gibisiniz.

Ancak aramanızdan vazgeçmeden önce, sınırlı bir süre için normal fiyatından yalnızca %40 indirimle tek bir şarjla 35 saatlik çalma süresiyle birlikte inanılmaz ses sunan buTREBLAB X5 Gerçek Kablosuz Bluetooth Kulaklıklara göz atın.

Hareket halindeyken ve spor salonunda ciddi dinleyiciler için mükemmel olan bu kulaklıklar, en sevdiğiniz müziği dinlerken dikkatinizi dağıtan şeyleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olacak çok çeşitli özellikler sunar.

Bunları güçlü bir Bluetooth 5.0 bağlantısı aracılığıyla Apple veya Android cihazlarınıza bağlayabilecek, kulağınızın içine tam olarak oturan genişletilebilir silikon kulak uçları sayesinde istenmeyen dış gürültüyü azaltabilecek, inanılmaz zengin ve net seslerle her türde müzik dinleyebileceksiniz. 8,2 mm sürücüler ve oynatma sürenizi 35 saate çıkarmak için birlikte verilen şarj kutusunu kullanın.

Bu kulaklıklar ayrıca, siz spor salonundayken terden payını alabilen entegre bir mikrofon aracılığıyla hareket halindeyken arama yapmayı ve arama yapmayı kolaylaştırır.

Amazon’da neredeyse kusursuz bir derecelendirme ile bu güçlü ve son derece konforlu kulaklıklar, taşınabilirlik için ses kalitesinden ödün vermek istemeyen ciddi dinleyiciler için olmazsa olmaz bir öğedir. Genellikle yaklaşık 100$ fiyatla satışa sunulan TREBLAB X5 True Wireless Bluetooth Earbuds, bugün %40 indirimle 59,47$’dan satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*