Bu hafta göz atmanız gereken 5 harika Android uygulaması (20 MART 2020)

Bu hafta göz atmanız gereken 5 harika Android uygulaması (20 MART 2020)

En yeni “en iyiler” sayfamız, “en iyi bütçe amiral gemileri” ile yakalamaya çalıştığımız şey, en az Snapdragon 855 (veya eşdeğeri) işlemciye ve diğer güçlü özelliklere sahip ve 600 dolardan daha düşük bir fiyata satılan cihazlardır. Hala inanılmaz bir değerde inanılmaz özellikler sunan 2019 amiral gemilerinin düşen fiyatları sayesinde bu ay bu listeye birkaç yeni girişimiz var.

En Ucuz Android Akıllı Telefonlar

Sıradaki en ucuz Android telefonlar, ister ucuz ister ucuz ister uygun fiyatlı olarak adlandırın, bunlar 400 dolardan daha ucuza mal olan ve yine de sağlam bir genel deneyim sunan telefonlardır. Şimdi üst sınırı 400$ olarak belirledik, ancak şu anda en pahalısı 380$ ve birçoğu 300$ ve hatta 200$’ın altına düşüyor.

En İyi Pil Ömrüne Sahip Android Akıllı Telefonlar

Bu oldukça açıklayıcı, en iyi pil ömrü kılavuzu, en büyük pile sahip herhangi bir fiyat noktasındaki akıllı telefonlara bir göz atıyor. 200 doların altından 1000 doların ötesine kadar seçeneklerimiz var. Bu güncelleme için rekor sayıda 5.000 mAh seçeneğiyle epeyce eklemeler yaptık.

En İyi Kameraya Sahip Android Akıllı Telefonlar

Her zaman en ateşli rehberlerden biri olan en iyi kameraya sahip akıllı telefonlar, donanım hikayenin sadece bir parçası olduğu için belirlenmesi en zor olanlardan biridir. Genel olarak en iyi akıllı telefon rehberi gibi, bu koleksiyonda da kaybeden yok, rehberde vurguladığımız bazı farklı güçlü yönleri var, ancak her birinin harika sonuçlar verebilen harika bir kamerası var.

En İyi Sağlam Android Akıllı Telefonlar

sonuncusu bizim sağlam akıllı telefon kılavuzu, ve bu, bu seferki en aktif listelerimizden biriydi. Akıllı telefonunuzu hayatta tutmak için genellikle büyük bir dava açmak zorunda olan biriyseniz, bu liste tam size göre. Bu telefonların birçoğu, bir iş sahasında değerli olabilecek FLIR kameralar gibi inanılmaz benzersiz özelliklere de sahiptir. Özellikle, bu cihazların teknik özellikleri ve form faktörü, yüksek derecede dayanıklılıklarını korurken geçen yıl büyük ölçüde iyileşti.

| | | Drenaj Google.com, 2007-2021

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

Seçim Meme Yapıcı

Tanım: Politika bazen çok bölücü olabilir, ancak Election Meme biraz eğlenmenize ve kendi etkileyici meme’lerinizi yaratmanıza izin verir. Arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşmak üzere mizahi memler oluşturmak için çıkartmalar, metin baloncukları ve emojiler ekleyin.

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Hayır

  Değerlendirme: Yeni

  Yüklemeler: 100+

Election Meme Maker’ı yükleyin

Firefox Özel Ağ VPN’i

Tanım: Firefox Özel Ağı, Mozilla tarafından oluşturulan güvenebileceğiniz hızlı, güvenli ve kullanımı kolay bir VPN’dir. Artık sınırlı sürüm beta sürümünde mevcut. Kullanıcılar kaydolduktan sonra erişim talep edebilir ve biz beta sürecinde ilerlerken sınırlı bir şekilde davet edileceklerdir.

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

  Değerlendirme: Yeni

  Yüklemeler: 5K+

Düzenlemek Firefox Özel Ağ VPN’i

Patates Notları

Tanım: PotatoNotes, hareket halindeyken not almak için harika bir uygulamadır. Görüntüler ve ilgili hatırlatıcılar içeren listeler oluşturun. Notları ana menüye sabitleyin ve notlarınızı bulmak için yerleşik arama işlevini kullanın. Uygulama içinde kendi temalarınızı oluşturun ve ayrıca notlarınızı yedekleme veya internetin olmadığı zamanlar için çevrimdışı olarak saklama yeteneği de dahildir.

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Hayır

  Değerlendirme: Yeni

  Yüklemeler: 1K+

Düzenlemek Patates Notları

Google tarafından Sokratik

Tanım: Socratic, çalışmanıza yardımcı olacak bir uygulamadır. Bir soru sorun ve Google AI’ı kullanan uygulama, konuyu öğrenmenize veya sorunuzu en iyi şekilde yanıtlamanıza yardımcı olacak çevrimiçi kaynaklar sağlar. Socratic, Cebir, Biyoloji ve Tarih dahil olmak üzere birçok okul dersiyle çalışır.

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Hayır

  Değerlendirme: 4.6/5

  Yüklemeler: 100K+

Google’dan Socratic’i yükleyin

Paletler – Tema Yöneticisi

Tanım: Palettes, Android’de dinamik temayı destekleyen uygulamalar için evrensel bir yöneticidir. Özel yapılandırmalar oluşturmak için genişletilebilecek bazı varsayılan yapılandırmalar sağlar. Diğer kullanışlı özelliklerini keşfetmeye çalışalım.

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Hayır

  Değerlendirme: 3.7/5

  Yüklemeler: 500+

  | | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*