Bu hafta göz atmanız gereken inanılmaz derecede bağımlılık yapan 5 Android oyunu (26 Şubat 2020)

Bu hafta göz atmanız gereken inanılmaz derecede bağımlılık yapan 5 Android oyunu (26 Şubat 2020)

LG V60’ın içinde, 2020’de çoğu amiral gemisinde görmeye devam edeceğimiz bir eşleştirme olan Snapdragon X55 5G modem ile eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 865 kullanılıyor. LG, 8 GB RAM ile sabitlendi ve depolama, 128 GB ve bir microSD yuvası ile sağlam. 2 TB’a kadar genişletme için.

En azından ham sayılar açısından LG V60’ın kameraları Samsung Galaxy S20’yi tam olarak tutamıyor, ancak 64MP ana kamera hala eğimli değil ve 8K’ya kadar video çekebilirsiniz. Ayrıca 13MP ultra geniş açılı kameranız ve ön tarafta 10MP selfie kameranız var. LG V50’deki 5 kamera düşünüldüğünde, bu LG’nin minimalizmi gibi görünüyor ve geniş açının mı telefoto mu daha önemli olduğu konusunda sağlıklı bir tartışma olduğunu bilsem de, bir amiral gemisi seçmeniz gerektiğini düşünmüyorum. 2020’de.

Wi-Fi 6 ve tabii ki 5G destekli V60 ile bağlantı seçenekleri harika, AT&T, T-Mobile ve Sprint sürümleri 6 altı 5G desteği ve Verizon’un milimetre dalga desteği sunuyor.

Bu telefonda bulunan her şeyi göz önünde bulundurursak, özellikle ikincil ekranı kullanırken, muhtemelen 5.000 mAh pilin her bitine ihtiyacınız olacak. Hızlı Şarj 4+ desteği, kablosuz şarjın yanı sıra pili hızlı bir şekilde doldurmanıza yardımcı olur.

Piyasadaki daha fütüristik katlanabilir modellerin bazılarından farklı olarak LG V60, IP68 su ve toza dayanıklılık derecesini de koruyor. LG, biyometrik güvenliğiniz için bir ekran içi parmak izi sensörüne güveniyor.

LG’nin gerçek gücüne dönersek, V60’taki ses deneyimi 2020’de başka hiçbir amiral gemisi cihaz tarafından emsalsiz olacaktır. Fiziksel kulaklık jakının yalnızca varlığının ötesinde, V60’ta 32-bit Hi-Fi Quad DAC stereo hoparlörler ve dört dahili hoparlör bulunur. mikrofonlar.

LG V60 ThinQ 5G, Android 10’u piyasaya sunulduğunda LG UX 9.0 ile çalıştıracak, belli ki özel donanıma sahip olduğunuz için stok Android deneyiminden kurtulamayacaksınız.

LG adına, fiyatın Galaxy S20 seçeneklerinden herhangi birinde geldiğini görmeyi umuyoruz, önemli fiyatlandırma ve bulunabilirlik ayrıntılarını hala kaçırıyoruz. Telefon, çift ekran ve üst düzey ses desteği ile pazarda benzersiz bir şey sunuyor, ancak aynı özellikler 2019’da çok fazla tüketiciyi etkilemediği için, eğer yapabilirlerse bu yıl bu numarayı yapmaları pek mümkün görünmüyor. t En azından Samsung’un fiyatını düşürmek.

| | | 漏Google.com, 2007-2021

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

rüya dedektifi

Tanım: Dream Detective, kendisini Dream Land’de bulurken sizi Allie rolünde buluyor. Dream Land’de zaman istikrarsızdır ve Allie, ülkeye istikrarı geri getirmek için rüyalar aleminde gezinmelidir. Allie’ye bu dünyadaki karakterleri tanımanıza yardımcı olacak binlerce satırlık diyalog içeren 200’den fazla benzersiz seviyede yardım edin. Karakterinizi özelleştirirken kendi tarzınızı yaratın ve Dream Land’in gizemlerini ortaya çıkarın. Dalın ve keyfini çıkarın!

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

  Değerlendirme: 4.1/5

  Yüklemeler: 100.000+

Dream Detective’i yükleyin

Hexicon: Strateji Kelime Oyunu

Tanım: Hexicon, hedefin harf taşlarını talep etmek ve tahtaya hükmetmek olduğu benzersiz bir kelime oyunudur. Karo değiştirme ve alan kontrolü gibi oyun mekanikleriyle oynarken yazım ve kelime dağarcığınızı geliştirin. Hexicon, zamanlı mod ve çok oyunculu dahil olmak üzere birden fazla oyun seçeneği içerir. Tek başına bir oyun arıyorsanız, Hexbot oynayın ve galibiyet sayınızı artırdıkça daha zor seviyelerin kilidini açın. Word oyunlarının hayranıysanız, Hexicon’u denemenizi öneririm.

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Hayır

  Derecelendirme: Erken Erişim

  Yüklemeler: 500+

Düzenlemek Hexicon: Strateji Kelime Oyunu

Om Nom: Birleştir

Tanım: Arazi boyunca bol miktarda meyve ekilmeye başladı. Ne lezzetli bir muamele! Dengeyi yeniden sağlamak ve sihirli ormanı kurtarmak Om Nom’a kalmış. Ancak bunu kendi başına yapamaz, bir ağız için çok fazla meyve var! Nommies başarının anahtarını elinde tutuyor – Om Nom’un özel arkadaşları, yeni, daha güçlü Nommies türünün kilidini açmak için bir araya getirilebilir ve bol miktarda lezzetli ikramdan sonra glade atıştırmaya yardımcı olabilir.

  Fiyat: Ücretsiz

  Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

  Değerlendirme: 4.7/5

  Yüklemeler: 100.000+

Düzenlemek Om Nom: Birleştir

Puzzle Pelago – Sürükle ve Bırak Ekonomisi

Tanım:Puzzle Pelago, hem ekonomi simülasyonunu hem de sıra tabanlı oynanışı birleştiren Sürükle ve Bırak tarzı bir oyundur. Daha fazla malzeme oluşturmak için malzemeleri birleştirin ve adanızdaki evlerin ihtiyaç duyduğu ürünleri oluşturmak için bu yeni oluşturulan malzemeleri kullanın. Oyun, üretilecek ve teslim edilecek 13 malın yanı sıra bulunup yeniden geliştirilecek 100’den fazla ürünü içeriyor.

  Fiyat: $3.49

  Uygulama İçi Satın Almalar: Hayır

  Değerlendirme: Yeni

  Yüklemeler: 100+

Düzenlemek Puzzle Pelago – Sürükle ve Bırak Ekonomisi

Mars’ı Dünyaya Dönüştürmek

Tanım: Terraforming Mars, popüler Jacob Fryxelius’un masa oyununun Asmodee Digital tarafından sağlanan dijital bir bağlantı noktasıdır. Hedefleri tamamlamak ve oyunu kazanmak için şehirler ve okyanuslar yaratmak için tahtanın kartlarını yerleştirin ve kaynaklarınızı yönetin. Tek başınıza veya çevrimiçi veya çevrimdışı olarak en fazla 5 oyuncuya karşı oynayın. Dijital sürüm ayrıca hem çok oyunculu hem de solo modlar için birkaç oyun varyasyonu içerir.

  Fiyat: $8.97

  Uygulama İçi Satın Almalar: Evet

  Değerlendirme: 4.4/5

  Yüklemeler: 1.000+

  | | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*