Büyük Sürpriz: Galaxy S7 dünyanın en popüler Samsung cep telefonu

Büyük Sürpriz: Galaxy S7 dünyanın en popüler Samsung cep telefonu

Samsung, Apple’ın ardından Amerika Birleşik Devletleri’nde açık ara en popüler 2. OEM’dir ve bunun büyük bir kısmı 2016’nın ilk yarısında piyasaya sürülen Galaxy S7 ve S7 Edge’in popülaritesinden kaynaklanmaktadır. Ancak yeni bir rapor, Galaxy S7 aslında dünya genelinde en popüler Samsung cep telefonu.

2017 yılının ilk çeyreğine ilişkin ScientiaMobile Mobil Genel Bakış Raporu (MOVR), mobil web’de gezinirken Galaxy S7’nin diğer tüm Samsung telefonlarından daha fazla kullanıldığını gösteriyor. Bu unvan, 2017 yılının Mart ayında Galaxy S7 tarafından gölgelenene kadar daha önce Galaxy S5 tarafından tutulmuştu.

Ancak Galaxy S8’in henüz piyasaya sürüldüğü gerçeği göz önüne alındığında, en yeni cihazın Galaxy S7’nin beğenisini geçip geçmeyeceğini söylemek için henüz çok erken. Bu verilerin yalnızca Galaxy S7’ye mi yoksa hem S7 hem de S7 Edge’e mi dayandığı da bilinmiyor. Ne olursa olsun, S7’nin 3 yıldır Galaxy S5’te bulunan bir cihazı geride bıraktığını görmek etkileyici.

Hatırlarsanız, Google kendi kullanıcıları için benzer bir rapor yayınladı ve Galaxy S7 ve S7 Edge’in Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hemen hemen tüm diğer cihazları geride bıraktığını tespit etti. 2. sırada yer almak oldu piksel/ piksel XL Galaxy S5, Alabama’da en popüler olanıdır.

[MOVR]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*