CES 2019 Özeti: Anlattıklarımız

CES 2019 Özeti: Anlattıklarımız

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Las Vegas’taki haftamız sona erdi ve bu neredeyse CES 2019’un bittiği anlamına geliyor. Geçtiğimiz birkaç günü, tüm yeni ürünler bu yıl bir ara piyasaya çıktığında gerçekçi bir şekilde kullanabileceğiniz teknolojiyi görmek için şirketlerle toplantı yaparak geçirdik ve yakında size birkaç klip daha gelecek.

Joshua Vergara, Jaime Rivera ve sizinkiler, bu gösteride size gerçekten büyük videolar getirdiler ve Pocketnow, bilmeniz gereken tüm ayrıntıları metin biçiminde sunuyor. Burada hepsini karıştırıyoruz.

TCL Ekran Teknolojisi Şirketin bazı akıllı telefon ekranları için LCD paneller sağlayan yan kuruluşlarından biri, çalışmalarını uçtan uca ve delikli teknolojilerle gösterdi.

    Coolpad Dinozoru Bizim için dayak yolu kapalı mı? Elbette bu saat, çocuklarınızı olabilecekleri daha kötü yerlerden uzak tutmak için tasarlandı.

      Hisense TV’ler Tam açıklama: Hisense bize sponsor oluyor, ancak Hisense’nin televizyon yelpazesini deneyimlemek için uzun zamanımız oldu ve yeni Android TV ve Roku tekliflerinin çok rekabetçi olduğunu ve birçok oturma odasına uygun olduğunu gördük.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*