Cortana, Windows 10’un 2019 güncellemesinde daha fazla UI geliştirmesi elde edecek

Cortana, Windows 10’un 2019 güncellemesinde daha fazla UI geliştirmesi elde edecek

Android için Microsoft Launcher, birçok kullanıcının beğeneceği bir dizi yeni özellik ve iyileştirme ile bugün büyük bir güncelleme alıyor. Bu güncelleştirme, Microsoft Launcher’ı sürüm 5’e ilerletir ve Windows 10 Zaman Çizelgesi için destek ekler.

Microsoft Launcher 5 herkes tarafından kullanılabilir ve PC içeriğine telefonunuzdan erişmenize yardımcı olacak Zaman Çizelgesi entegrasyonu ile birlikte gelir.

Zaman Çizelgesi, PC aktivitelerinizi telefonlara getirecek temiz bir özelliktir. Tanımayanlar için, Windows 10 Zaman Çizelgesi, Nisan 2018 Güncelleştirmesi ile piyasaya sürüldü ve çalışan uygulamaların ve web sitelerinin anlık görüntülerini oluşturarak, kullanıcıların etkinlikleri önümüzdeki 3 gün içinde herhangi bir anda açabilmelerini sağlıyor.

Microsoft Launcher’ın artık PC’nizden oluşturulan anlık görüntüleri gösteren bir Zaman Çizelgesi bölümü var. Artık Başlatıcı’nın Zaman Çizelgesi bölümünde bilgisayar ve telefondaki etkinlikleri göreceksiniz.

Microsoft, “Bu sürüm, özellikle Launcher Feed’i, telefonunuzdaki en önemli öğelerinize ve diğer bazı küçük iyileştirmelere hızlı bir şekilde erişmek için en iyi yer haline getirmeye odaklanmıştır,” diye açıklıyor.

İşte Microsoft Launcher sürüm 5.0’daki yeniliklerin resmi değişiklik günlüğü:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*