Daha fazla son dakika iPhone 13, Watch Series 7, AirPods 3 ve M1X MacBook Pro, Apple’ın California Streaming etkinliğinden önce yüzey sızdırıyor

Daha fazla son dakika iPhone 13, Watch Series 7, AirPods 3 ve M1X MacBook Pro, Apple’ın California Streaming etkinliğinden önce yüzey sızdırıyor

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Apple Etkinliği 14 Eylül 2021 iPhone 13 özellikli

Apple’ın ‘California Streaming’ etkinliğine iki günden az bir süre kaldı. Cupertino devi, etkinlikte bir dizi ürünle birlikte yeni nesil iPhone serisini, iPhone 13 serisini duyurmaya hazır. Etkinliğin hemen öncesinde, yaklaşmakta olan Apple ürünleri hakkında bazı (daha fazla) bilgi ortaya çıktı.

Sadece yarım hafta önce iPhone 13 serisinin ve Watch Series 7’nin bazı özelliklerini öğrendik. Uzaydaki güvenilir sızıntılardan biri olan Max Weinbach, iPhone 13’ün iPhone 12 serisiyle aynı ve daha fazlasına mal olacağını açıkladı. pil ve kameranın yetenekleri hakkında bilgi. Mark Gurman şimdi Apple’ın merakla beklenen 2021 iPhone serisi hakkında daha fazla bilgi verdi. Açık haber bülteni (ile 9 ila 5Mac).

Gurman, kadrodan “bekleyebileceğimiz” şeyler olduğunu söylüyor:

    iPhone 13 serisi, iPhone 12 ile aynı tasarıma sahip olacak “ancak daha dar bir çentikle.”Standart iPhone 13 ve iPhone 13 mini iki kamera lensine sahipken, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max üç kamera lensine sahip olacakYeni kamera yazılımı özellikleri : Portre Modunun video versiyonu, fotoğraflarınıza farklı stiller uygulamak için yeni bir “AI güdümlü filtre sistemi”, Pro modeller için ProRes video kaydıA15 Bionic, A14 BionicLTPO (düşük sıcaklıklı polikristal oksit) ekranlardan “biraz daha hızlı” olacak iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max için bu “muhtemelen daha yüksek yenileme hızı anlamına gelir” ve welliPhone 13 serisi “acil durumlar” için bir uydu iletişim sistemine sahip olacak. LEO uydularının ne olduğu ve uydulara bağlanan iPhone 13’ün telefon dünyası için neden önemli olduğu hakkında daha fazla bilgi edinin.

İPhone 13 hakkında heyecanlıysanız, iPhone 13’ün henüz ortaya çıkmamış sızıntıları ve söylentileri hakkında birleştirilmiş sayfamıza göz atın.

Apple-iPhone-13-adı doğrulandı

Bloomberg’in raporuna ek olarak, güvenilir Apple analisti Ming Chi-Kuo, Apple’ın (nihayet) 64GB yapılandırmasını iPhone 13 serisiyle bırakacağını açıkladı. Kuo, iPhone 13 ve iPhone 13 mini’nin 128 GB, 256 GB ve 512 GB modellerinde, Pro modellerinin ise 128 GB, 256 GB, 512 GB ve 1 TB yapılandırmalarında sunulacağını söylüyor. iPhone 13 Pro, 1 TB depolama alanına sahip ilk iPhone modeli olacak.

Kuo ayrıca iPhone 13’ün dünya çapındaki silikon kıtlığının kurbanı olacağını söylüyor. “Eski modeller 3Ç21’de yaklaşık %5,0 oranında azaltılmıştı. 4Ç21’deki iPhone 13 sevkiyatı, bileşen eksikliği nedeniyle potansiyel bir aşağı yönlü riske sahip olabilir. Ancak, bu dezavantajın iPhone 13 sevkiyatları üzerinde sınırlı bir etkisi var. 2021’deki iPhone 13 gönderilerinin yıllık %10’dan fazla artabileceğine inanıyorum.”

Kuo, Apple’ın Salı günkü California Streaming etkinliğinde iPhone 13 ve Apple Watch Series 7’ye ek olarak AirPods 3’ü de duyuracağını söyledi. AppleInsider). Kuo, Apple’ın ürünü piyasaya sürmeye hazır olduğunu iddia ediyor. Ancak AirPods 3, AirPods 2’nin lansman fiyatından pahalı olacak ve Apple, mevcut nesil kulaklıkları daha düşük fiyata satmaya devam edecek.

Bu sonbaharda AirPods ile ilgili iki durum olabileceğini söylüyor: Ya Apple, AirPods 3’ü daha yüksek bir fiyata satacak ve AirPods 2 daha düşük bir fiyata satmaya devam edecek ya da AirPods 2, AirPods 3 sürümü ve AirPods 3 ile birlikte bir fiyat düşüşü görecek. AirPods 2’nin 159 $ fiyatını benimseyecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*