Dahili Samsung notu, Sevgililer Günü için büyük bir şeye işaret ediyor, Galaxy Pro tablet lansmanı olabilir

Dahili Samsung notu, Sevgililer Günü için büyük bir şeye işaret ediyor, Galaxy Pro tablet lansmanı olabilir

Samsung Galaxy Note Pro DSC05107

Samsung’da, Sevgililer Günü’ne yaklaşan “heyecan verici bir lansman duyurusu”na katılabileceğimizi söyleyen bir dahili not dolaşıyor (yan not: artık bütün bir hafta sonu mu?). Not, “herkes hazır” çağrısında bulunuyor ve özellikle Samsung’un, 14-16 Şubat hafta sonu için çalışanların izin taleplerini artık karşılayamayacağını söylüyor. İşte tam olarak:

SEVGİLİLER GÜNÜ – TÜM ELLER GÜVERTEDE Desteğiniz ve anlayışınız için şimdiden hepinize teşekkür ederiz.

Not büyük olasılıkla Samsung saha temsilcilerine ve birçok Best Buy mağazasında bulunanlar gibi açılır Samsung mağazalarında çalışan çalışanlara yöneliktir. Kaynağımız, tarihlerin Galaxy NotePro ve Galaxy TabPro’nun piyasaya sürülmesiyle aynı zamana denk geleceğini söylüyor. Üç Galaxy TabPro tabletinin de – Galaxy TabPro 12.2, Galaxy TabPro 10.1 ve Galaxy TabPro 8.4 – aynı anda mevcut olup olmayacağından özellikle bahsedilmedi.

Galaxy Pro serisi tabletler, bu yılın başlarında CES’te hemen hemen her nişi karşılamak için çeşitli seçeneklere sahip olarak duyurulmuştu. Seri, TabPro 8.4 (bu cihazda Snapdragon 800’e sahiptir) ve 2560×1600 ekranlar dışında hepsinde sekiz çekirdekli Exynos işleme dahil olmak üzere çok sayıda üst düzey özelliği paylaşıyor. Adının hakkını veren NotePro, Samsung’un popüler S Pen girişine sahiptir. Samsung, cihazların yalnızca 2014’ün ilk çeyreğinde satışa sunulacağını duyuracaktı.

Belki de bir Galaxy Pro tablet, hayatınızdaki o özel kişi için harika bir son dakika Sevgililer Günü hediyesi olabilir ya da en azından Samsung öyle olmasını umuyor gibi görünüyor. Henüz yapmadıysanız, CES’ten NotePro ve TabPro ile tam uygulamalarımıza göz atın.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*