Dijital dönüşüm için dahil etme neden gereklidir – TechRepublic

Dijital dönüşüm için dahil etme neden gereklidir – TechRepublic

2018 Grace Hopper Kutlaması’nda Capital One’dan Julie Elberfeld, TechRepublic’ten Alison DeNisco Rayome ile şirketlerin dijitalin avantajlarından yararlanmak için neden çeşitliliğe odaklanması gerektiği hakkında konuştu.

Julie Elberfeld: Dijital dönüşüme katılımın önemi hakkında düşünme şeklim, araştırmaların bize sadece çeşitli ekiplerin daha yenilikçi ve yaratıcı olduğunu söylemesidir. Bilirsiniz, dijital dönüşümden geçen, dijital ürünler yaratan herhangi bir şirket hakkında düşünürseniz, ki bugün esasen her şirkette bu vardır, yaratıcılık ve yenilikçilik kavramlarını, yeni fikirlere açıklığı gerçekten kucaklayan bir kültür hakkında düşünmek çok önemlidir. ve perspektifler, başarısız olma ve büyüme ve bundan ders çıkarma istekliliği, problem çözmede en iyi olmak ve gerçekten en iyi yeteneği aramak. Bana göre bu, çeşitliliği kucaklayan, kapsayıcılığı gerçekten geliştiren, tüm seslere saygı duyan kültürle tamamen aynı.

GÖRMEK: İşe alma kiti indir: Çeşitlilik şefi (Tech Pro Research)

Gerçekten şirketlerin bunu bir iş önceliği haline getirmesi gerektiğini düşünüyorum. Kolay değil, ancak herhangi bir iş sorunu hakkında düşündüğünüz gibi düşünürseniz, sorumlu yöneticileri görevlendirdiğinizde, amaç ve hedefler belirlemeyi düşündüğünüzde, süreçlerinize ve politikalarınıza baktığınızda ve anlamaya çalıştığınızda. Daha fazla çeşitlilik elde etmek için bunları bozmanız gereken yerlerde, eğitime bakmanız gerekir. Bunu herhangi bir iş önceliğinizmiş gibi düşünmeniz ve onu gerçekten en önemli iş hedeflerinizden biri yapmanız gerekiyor.

Alison DeNisco Rayome, CNET’te yazılım, uygulama ve hizmetleri kapsayan bir ekibe liderlik eden kıdemli bir editördür. Daha önce CNET’in kardeş sitesi TechRepublic’te kıdemli editördü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*