[Download KB4476976] Microsoft, yapı 17763.292 ile Windows 10 sürüm 1809 için bir güncelleme yayınladı

[Download KB4476976] Microsoft, yapı 17763.292 ile Windows 10 sürüm 1809 için bir güncelleme yayınladı

WWDC 2021’de Apple, geliştiricilerin uygulamalarını yıl içinde resmi olarak piyasaya çıkacak olan iOS sürümünde test etmeleri ve denemeleri için çok beklenen iOS 15 güncellemesini duyurdu. Ve oğlum-oh-boy, bunun için heyecanlıyız.

iOS 15 güncellemesi şu anda bir Geliştirici beta yapısı olarak yayınlanmaktadır (kararsız olabilir) ve ilgilenen kullanıcılar için indirilip kurulabilir.

İPhone’unuza ilk kez bir iOS beta sürümü kuruyorsanız, cihazınızla uğraşmaya başlamadan önce bunun ne anlama geldiğini okuyun. Ve bir beta sürümü yüklemeden önce iPhone’unuzu yedeklediğinizden emin olun.

iOS 15 Developer beta, geliştiricilerin uygulamalarını yeni API’ler ve en son iOS sürümündeki özelliklerle geliştirmeleri ve uygulamalarını yeni güncellemeyle uyumlu hale getirmeleri için tasarlanmış yayın öncesi yazılımdır.

iOS 15 geliştirici betasını edinmek için iOS 15 geliştirici beta profilini nasıl edineceğinizi bilmeniz gerekir. Neyse ki Apple, WWDC etkinliğinden hemen sonra geliştiriciler için geliştirici beta sürümünü kullanıma sunuyor.

Neyse ki, en son iOS güncellemesini denemekle ilgilenen geliştirici olmayan tüm kullanıcılar, geliştirici beta profilini yükleyebilir ve yeni güncellemeyi genel beta programında (genellikle geliştirici beta sürümünden bir ay sonra yayınlanır) veya resmi olarak yıl sonra herkes.

Ancak, Geliştirici Beta sürümlerinin çok kararsız olabileceğini bilmek gerekir. Açıkça söylemek gerekirse, beta henüz herkes için kullanıma hazır olmayan bitmemiş bir yazılım parçasıdır. Bu bazen farklı bir renk şemasına sahip bir düğme veya son sürümde yerlerini değiştiren menü seçeneklerinin değiştirilmesi anlamına gelir. Ve hatta rastgele donma ve yeniden başlatma. Bu yüzden dikkatli sürün.

iOS 15 geliştirici beta, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınız arasında size ciddi övünme hakları verebilir. Bunları günlük cihazınıza yüklemek büyük bir risk oluşturabilir. Genel beta, Geliştirici beta’nın başlamasından bir süre sonra başlatıldığından, kritik ve çok sayıda hata zaten bulundu ve piyasaya sürülmesine kadar düzeltildi.

Genel betalar, ne Apple’da çalışan ne de geliştirici olmayan, ancak teknolojiyi erken benimseyenler, en yeni özelliklere biraz erişim sağlayarak onları ödüllendirirse, kenara biraz fazla yaklaşmaktan çekinmeyen insanlar için tasarlanmıştır. dünyanın geri kalanından erken.

Ancak, herkese açık betalarla da her şey gül ve güneş ışığı değildir. Kullanıcıların da herkese açık bir beta yüklemeden önce önlem almaları gerekir. Ayrıca kişilerin gerekli önlemleri almasına rağmen veri kaybı yaşadığı birçok durum vardır. Neyse ki, her veri parçası yeri doldurulamaz değildir.

Bu nedenle, en yeni özellikleri deneyimlemek ve aynı zamanda cihazınızın riske maruz kalmasını sınırlamak istiyorsanız. Herkese açık beta teklifi tam size göre olabilir. Ayrıca, bir geliştirici hesabına sahip olmanızı da gerektirmez ve Develepor beta’dan sadece birkaç ay sonra yayınlanır ve bu size oynamak için yeterli zaman verecektir.

bekleyebilirsen, iOS 15 Public Beta, Temmuz 2021’de kullanıma sunulacak.

İlk gerçek adım, bir geliştirici beta profili elde etmektir. Bir beta geliştirici profiline sahip olmanın pek çok yolu yoktur.

Developer.apple.com adresine giderek resmi olarak alabilirsiniz. Ardından web sitesindeki ‘Hesap’ sekmesine gidin.

Bundan sonra, kimlik bilgilerinizi girdikten sonra ‘İleri Ok’ simgesine dokunarak Apple hesabınıza giriş yapın.

Ardından, Apple Geliştirici Programına kaydolmaya devam edin. Yine de, Apple Geliştirici Programına kaydolmak cüzdanınızı 100 $ daha hafif hale getirecektir.

Ödemek istemiyorsanız. Bir geliştirici profiline sahip olmanın diğer bir yolu, onu bir geliştirici arkadaşından almak veya aşağıdaki gibi bir web sitesinden indirmektir. betaprofiles.com.

Ancak, bu web sitelerinin Apple beta profillerini dağıtmak için onaylanmadığını unutmayın. Bu nedenle, bazıları önemli riskler taşır, bu tür kritik nitelikteki dosyaları web’den indirmeden önce kapsamlı bir kontrol yaptığınızdan emin olun.

İşte meyve suyu insanları. Burada bulunmanızın, bu makaleyi okumanızın ‘neden’. O halde lafı fazla uzatmadan hemen işimize geçelim.

Her şeyden önce, bir iOS 15 beta profili indirip yüklemeniz gerekecek (geliştirici hesabınızdan veya bir arkadaşınızdan veya https://betaprofiles.com.

Dosyayı alma kaynağınız kilitlendiğinde ve indirme düğmesine dokunduğunuzda. iPhone’unuza bir yapılandırma dosyası indirmek için ‘İzin Ver’ düğmesine dokunun.

Profil indirildikten sonra. Uyarıyı kapatmak için ‘Kapat’ düğmesine dokunun.

Şimdi iPhone’unuzdaki ‘Ayarlar’ uygulamasına gidin. Ardından, ‘Profil İndirildi’ seçeneğine dokunun.

Ardından, ekranın sağ üst köşesindeki ‘Yükle’ düğmesine dokunun.

Bundan sonra, Apple’ın kurulum için onayını okuyun ve ekranın sağ üst köşesinden ‘Yükle’ düğmesine dokunun.

Ardından, kurulumu onaylamak için açılır uyarıda bir kez daha ‘Yükle’ye tıklayın.

Son olarak, değişiklikleri iPhone’unuza uygulamak için ‘Yeniden Başlat’ düğmesini tıklayın.

Yeniden başlattıktan sonra, ‘Ayarlar’ uygulamasından ‘Genel’ sekmesine gidin.

Ardından listeden ‘Yazılım Güncelleme’ seçeneğine gidin.

Bundan sonra, iOS 15 beta sürümünü iPhone’unuza indirip yüklemek için ‘İndir ve Yükle’ düğmesine tıklayın.

Şimdi iPhone’unuzun profili yüklemesine izin verin ve ekrana bakarak endişe içinde oturabilirsiniz (şaka yapıyorum). Yükleme tamamlandıktan sonra artık iOS 15 geliştirici beta sürümünü kullanabilirsiniz.

İşte bu, şimdiye kadar iOS 15 beta çalıştırıyor olmalısınız. Bu yeni harika iMessage özelliklerini keşfedin ve arkadaşlarınızın hala iOS 14 çalıştırarak kendilerini ölümlüler gibi hissetmelerine izin verin!

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

Microsoft, OS Build 17763.292 (KB4476976) ile Windows 10 sürüm 1809 için başka bir toplu güncelleştirmeyi kullanıma sunuyor. En son güncellemeyle birlikte hiçbir yeni özellik sunulmasa da, bir ton hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi dahil edilmiştir.

KB4476976 güncellemesini Windows 10 sürüm 1809 çalıştıran PC’nize şuraya giderek indirebilirsiniz: Ayarlar 禄 Güncelleme ve Güvenlik ve vur Güncellemeleri kontrol et buton. Herhangi bir nedenle güncellemeyi Windows ayarlarından alamıyorsanız, Windows güncellemelerini her zaman bilgisayarınıza manuel olarak indirip yükleyebilirsiniz.

Yayın tarihi:22 Ocak 2019Sürüm:İşletim Sistemi Derlemesi 17763.292

KURULUM:Güncellemeyi yüklemek için,çift ​​tıklayın/çalıştırın.msugüncelleme dosyası. Şuradan bir istem alacaksınız:Windows Update Bağımsız YükleyicitıklaEvetgüncellemeyi yüklemek için düğmesine basın.

Yükleme tamamlandığında, güncellemenin etkili olması için bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*