Film incelemesi: Ölmek İçin Zaman Yok, Daniel Craig’e Bond olarak layık bir uğurlama, Eğlence Haberleri ve En Çok Okunan Haberler

Film incelemesi: Ölmek İçin Zaman Yok, Daniel Craig’e Bond olarak layık bir uğurlama, Eğlence Haberleri ve En Çok Okunan Haberler

Hikaye: Jamaika’da, süper casus James Bond (Daniel Craig) 007 kod adını emekli etti ve Merkezi İstihbarat Teşkilatı’ndan (CIA) eski arkadaşı Felix Leiter (Jeffrey Wright) yardım istediğinde şebekeden uzakta yaşıyor. kaçırılan bir bilim adamını yakalamak için. Görev, Bond’u doğrudan tehlikeli bir biyolojik silah planına götürür ve onu hem eski hem de yeni düşmanların yanı sıra müttefikler ve eski bir alevle yüzleşmeye zorlar.

Hata yapma. Gizli ajan olarak beşinci ve son gezisinde başrol oyuncusu Daniel Craig’in yer aldığı en son Bond filmi destansı. Serinin en uzun bölümünde – iki saat 43 dakikada – Craig, 15 yıllık selüloit yolculuğunu birbirine bağlayan bir masalda seksi, aşık, öfkeli ve kederli hale geliyor.

Abone girişlerinde bazı sorunlar yaşıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Biz sorunları çözene kadar abonelerin ST Digital makalelerine erişmek için oturum açmasına gerek yoktur. Ancak PDF’lerimiz için hala bir oturum açma gereklidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*