Four Seasons Hong Kong, en yeni konaklama için Black Sheep ile ortak oldu

Four Seasons Hong Kong, en yeni konaklama için Black Sheep ile ortak oldu

Restoranlarda yemek yemeyi özlediniz mi? Ee yapıyor muyuz. Hong Kong, bir hafta daha gece yemek yeme yasağıyla mücadele ederken, ünlü lüks otel markası, restoran sınıfı paket servisi olan restoranları lüks, özel ve sosyal olarak mesafeli bir ortama yerleştirmeyi amaçlayan bir gece kaçamağı için şehrin en üretken restoran grubuyla işbirliği yapıyor.

Four Seasons Hong Kong, 13 Eylül 2020’ye kadar yeni, yemek odaklı bir konaklama sunmak için yerel konukseverlik ağırlıklı Black Sheep Restaurants ile ortaklık yapacak. ‘Dünya Teslim Edildi’ başlıklı promosyon, lüks konuk odalarına resmi olarak New Punjab Club (bir Michelin yıldızlı), Carbone ve Artemis & Apollo’nunkiler de dahil olmak üzere bir dizi Kara Koyun menüsü koyuyor.

Önümüzdeki haftadan itibaren 2.688 HK$ (veya Cuma-cumartesi 2.888 HK$) fiyatla satışa sunulacak olan ‘Dünya Teslim Edildi’, Four Seasons’ın panoramik The Peak manzarasına sahip deluxe odalarından birinde bir gecelik konaklamayı bir araya getiriyor. iki, odada servis edilmek üzere ya da, tercih ederseniz, otelin cezai olarak küçümsenmiş, her zaman şık tüm gün yemek yeme mekanı The Lounge’da. Black Sheep, konaklanan her gece için 1.000 HK$’a kadar yemek kredisi tahsis ediyor – ortak konsept Wingman, pasta uzmanı Butter ve (biraz tuhaf bir şekilde) restoranlar Osteria Marzia ve Ho Lee Fook hariç, grubun büyük kadrosunun çoğunda kullanılabilir. Bununla birlikte, yine de yapılması gereken bir dizi arzu edilen sipariş bırakıyor: New Punjab Club’dan tüm tandır spesiyaliteleri, Carbone’dan ağır parti paketleri (restoranın tavuk parmı ve şimdi rezil votka rigatoni dahil) veya Soul Food’dan yeni mevsimlik spesiyaliteler dahil. .

Caprice ve Lung King Heen’in şirket içi mekanlardaki rezervasyon listeleri artık hafta sonları kapasiteyi sıkıca aşıyor, bunun bir sonraki konaklamalarında biraz daha fazla yol kat etmek isteyenler için harika bir alternatif olacağını hayal etmek gerekiyor – akşam servisine kadar. Hong Kong’un barları ve restoranları eski durumuna döndürüldü. Ne zaman olursa olsun.

‘The World Delivered’ için rezervasyonlar Four Seasons Hong Kong’un web sitesi üzerinden yapılmalıdır. Katılımcı Black Sheep restoranlarından paket siparişler grubun Go uygulaması kullanılarak yapılmalıdır (masaüstü ve mobil aracılığıyla kullanılabilir). Kredi sadece yemek saatlerinde geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*