Galaxy S5 aşırı ısınıyor mu? Bir deri çanta deneyin.

Galaxy S5 aşırı ısınıyor mu?  Bir deri çanta deneyin.

Android Forumlarındaki insanlar oldukça akıllı. Kullanıcı karashin, Galaxy S5’in aşırı ısınmasından şikayet ettiğinde, düşündüğü iki çözümü toplulukla paylaştı:

    Yeni bir pil satın alın

    Galaxy S5 kılıfı satın alın

Bir kılıf satın almanın daha ekonomik ve hızlı bir çözüm olacağına karar verdikten ve bunun tedavi değil de yara bandı olduğunu kabul ettikten sonra, hangi kılıfın ellerini ısıdan koruyacağını ve iyi bir tutuş sağlayacağını merak etti. Ne malzemesi? Silicon, TPU, plastik?

AF kılavuzu chanchan02, deneyiminden yola çıkarak derinin bu alternatiflerden daha iyi kavrama sağlayacağını öne sürerek araya girdi. Peki ya ısı direnci? Donpanicbobby’nin de belirttiği gibi, demirciler tam da bu nedenle deri önlük giyerler. Deri bir demirci için yeterince iyi bir ısı korumasıysa, muhtemelen sizi de iyi koruyacaktır. Ardından şu keskin öneriyi paylaştı:

s5-deri-kılıf

O davayı burada bulabilirsiniz.

Hem kavrama hem de ısıya karşı koruma açısından kefil olunan bir diğer vaka da askeri düzeyde düşme testine tabi tutulmuş ve hiç de fena görünmeyen Spigen SlimArmor Kılıfıydı.

s5_sa_revised2_blue_1024x1024

Gerçekten çok keskin.

Nakliye ve taşıma ücretleri ile davalar yeni bir pilin maliyetine eşit olabilir, bu nedenle, özellikle başkaları yedek pil satın almanın sorunu kapatmak yerine sorunu tamamen çözebileceğini önerdiğinde, bu dikkate alınması gereken bir şeydir. Pil değişimi ile fiyattan tasarruf etmenin kötü bir fikir olduğunu ve aşırı ısınan S5’inizi ucuz ve yeni bir Android telefonla değiştirmenin daha iyi olabileceğini unutmayın.

Gerçekten ısınan bir Galaxy S5’iniz var mı? Sorunu çözebildiniz mi? Hala bir cevap mı arıyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!

[Via Android Forums]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*