Google, geliştiricilere yaklaşmakta olan Lenovo Tab P12 Pro’da %10 indirim sunuyor

Google, geliştiricilere yaklaşmakta olan Lenovo Tab P12 Pro’da %10 indirim sunuyor

Eylül ayında duyurulan Lenovo Tab P12 Pro, Samsung Galaxy Tab S7’ye gerçek bir rakip olması bakımından oldukça ilginç bir tablet. Android tabletlerin sinir bozucu bir deneyim sunma noktasından yakındık, ancak Android 12L sayesinde ufukta büyük değişiklikler var.

Google, Android 12L’nin ilk geliştirici önizlemesinin şu anda geleceğini onayladı. piksel Aralık ayında cihazlar. Ayrıca Galaxy Z Fold 3’ün beğenilerinin güncellemeyi bir an önce alacağını görmeyi bekliyoruz. Ancak Google, Lenovo Tab P12 Pro’nun geliştirici önizlemesi için de uygun olacağını doğruladı.

Bir geliştiriciyseniz ve yeni bir tablet alma konusunda kararsızsanız, şimdi bunu yapmak için en iyi zaman olabilir. Göre 9to5Google, Android geliştiricileri, Wi-Fi modelinde %10 indirim sağlayan bir indirim kodu alıyor. Çıkış yaparken, girin ADSLENOVOP12 ve en yeni Android tabletlerden birinde birkaç dolar tasarruf edebileceksiniz.

Hatırlatma olarak, Lenovo Tab P12 Pro, 120Hz yenileme hızına sahip 12,6 inç OLED ekrana sahip. Tablete güç vermek, 6GB veya 8GB RAM ve 256GB’a kadar depolama ile birleştirilmiş Snapdragon 870 yonga setidir. Tableti Lenovo’nun Precision Pen 3’ü ile de kullanabilirsiniz, arkadaki POGO pinleri ise çıkarılabilir klavye kullanımına olanak tanır.

Tabletin duyurulmasının üzerinden birkaç ay geçmesine rağmen Tab P12 Pro henüz resmi olarak satışa sunulmadı. Neyse ki, geliştiriciler için indirim kodu Şubat 2022’ye kadar geçerlidir, bu nedenle bir tane kapmak için biraz zamanınız olacak.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*