Google, Pixel 5 ve Pixel 4a 5G stokunda azalıyor

Google, Pixel 5 ve Pixel 4a 5G stokunda azalıyor

Bir noktaya işaret eden söylentileri ve sızıntıları gördük. piksel 6 lansmanı bu yıl sonra yapılacaktı, ancak bunun Ağustos veya Eylül’e kadar gerçekleşmesi gerekmiyordu. Pixel 5 ve Pixel 4a 5G için stok seviyelerinin azalmaya başladığını gördüğümüz için bu durum değişiyor olabilir. üzerinde 9to5Google, doğrudan Google’dan satın almaya çalışırken Pixel 5’in Unlocked sürümünün tamamen stokta olmadığını gördüler. Aynı sorun Pixel 4a 5G’de de bulunuyor.

Dün, Galaxy Z Fold 2 ile Samsung’dan benzer bir şey gördük. Telefonun satın alma açılış sayfası, günün çoğu için kullanılamıyor olarak listelendi. Bu, geçen akşam Z Fold 2’nin daha fazla stoğunun ortaya çıktığı göründüğünde değişti.

Belki de bunun birçok üreticiyi rahatsız eden küresel çip sıkıntısıyla daha fazla ilgisi var. Sorunlar diğer sektörlerdeki ürünlerin gecikmesine veya bu nedenle iptal edilmesine neden olduğundan, yalnızca akıllı telefon üreticilerinden çok daha fazlasını etkiliyor. Samsung, bu yıl Galaxy Note 21 serisini görmememizin sebebinin bu eksikliklerden kaynaklandığını iddia edecek kadar ileri gitti.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*