Groove Music, Windows 10 Mobile için yeni özelliklerle güncellendi

Groove Music, Windows 10 Mobile için yeni özelliklerle güncellendi

Groove Music, Windows 10 Mobil Cihazlar için yeni özellikler ve iyileştirmeler içeren yeni güncellemeyi aldı. Daha önce tarafımızca bildirildiği üzere Microsoft, Production Ring’deki Windows 10 Mobile cihazlarında Groove Music için yeni bir güncelleme yayınladı, ancak makalenin yazıldığı sırada tam değişiklik günlüğü mevcut değildi.

Windows 10 Mobile’daki Groove Music güncellemesi bazı önemli iyileştirmeler getirdi. Microsoft nihayet Windows 10 Mobile’da Groove Music’e Fluent Design öğeleri ekledi.

Ayrıca artık sanatçılara veya türlere göre çalma listeleri oluşturabiliyoruz. Bu değişikliklerin yanı sıra, Microsoft bazı hataları giderdiği için uygulamanın performansı iyileştirildi.

Groove Music, Groove ile tüm favori Windows, iOS ve Android cihazlarınızda tüm müziğinizin keyfini çıkarmanızı sağlar. Ayrıca müziğinizi ekleyebilir ve ruh halinize uygun bir çalma listesi oluşturabilir veya Groove küratörlüğünde çalma listelerinin Xbox One’da arka plan müziği ile film müziğiniz olmasına izin verebilirsiniz.

Windows 10 için Groove Music’i indirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*