HMD Global, 200 doların altındaki Cricket Wireless’a üç Nokia telefonu getiriyor

HMD Global, 200 doların altındaki Cricket Wireless’a üç Nokia telefonu getiriyor

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Kısa süre önce Google Pixel 5’in ne gibi büyük bir sorun olabileceğini göstermeye başladığını bildirmiştik. Google’ın en son amiral gemisini satın alan bazı kişiler, telefonun çerçevesi ile ekranı arasında, telefonun IP derecesini ve daha fazlasını tehlikeye atabilecek bir boşluk olduğunu fark ettiler. Şimdi, Google bir cevap buldu. Şirket, sorunu araştırdığını ve bunun su direncini etkilemeyecek “tasarımın normal bir parçası” olduğunu söylüyor.

En son gelişme, Google’ın bir “Topluluk Uzmanı”nın, Google’ın etkilenen birimleri araştırdığını ve “fabrikadan gelen kalite kontrol verilerine” baktığını söylediği destek forumundan geliyor. Sorun alıcılar tarafından fark edildiğinde, ortaya çıkan acil endişelerden biri IP68 derecesi üzerindeki etkiydi. Ancak Topluluk Uzmanı, “telefonunuzun suya ve toza dayanıklılığı veya işlevselliği üzerinde hiçbir etkisi olmadığını” söylüyor. Özellikle, Google’ın sahip olabilecekleri endişeleri gidermek için müşterilerle bireysel olarak çalışacağını eklemeye devam ediyor.

“Müşterilerden gelen birimleri inceleme şansımız oldu ve fabrikadan aldığımız kalite kontrol verilerimizle birleştiğinde, gövde ve ekran arasındaki boşluktaki farklılığın tasarımın normal bir parçası olduğunu doğrulayabiliriz” diye yazdı. Pixel’iniz 5. Telefonunuzun suya ve toza dayanıklılığı veya işlevselliği üzerinde herhangi bir etkisi yoktur. Sahip olabilecekleri endişeleri gidermek için müşterilerle bireysel olarak çalışacağız.”

Bazı Pixel 5 alıcıları, yeni cihazlarının ekranın plastik tamponu ile alüminyum çerçevesi arasında küçük bir ayrımla geldiğini bildiriyor. Ayrım, ön kameranın etrafındaki alanda görünüyor. Bu raporlar ayrıca Pixel Phone ürün forumunda ve XDA forumunda bu boşlukların birkaç örneğini ve bu telefonlarda konum ve ayırma açısından ne kadar değişiklik gösterebileceğini de bulabilirsiniz.

Google, tasarımın bir parçası olduğunu söylese de, yalnızca bazı telefonların etkilenmesi hala garip. Şirket, müşterilerle bireysel olarak çalışacağını veya birimleri değiştirmeye istekli olacağını söylediğinden, muhtemelen tasarımın kusursuz olması amaçlanıyor.

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Nokia marka lisans sahibi HMD Global, Cricket Wireless için tümü 200 dolardan daha düşük maliyetli bir üçlü bütçe telefonu piyasaya sürdü. Nokia C2 Tava ve Nokia C2 Tennen, farklı renk şemaları dışında aynıdır ve geçen yıl piyasaya sürülen Nokia C2 bütçe telefonunu temel alır.

Etrafını çevreleyen kalın çerçeveli 5,45 inç HD+ ekrana ve kaputun altında giriş seviyesi MediaTek Helio A22 çipine sahip oluyorsunuz. İki telefon, arkada 2MP derinlik sensörünün yanında oturan 8MP birincil kameraya sahipken, Android 10’un stok tadı, şeylerin yazılım tarafını ele alıyor.

Nokia C5 Endi ise daha modern çentik tasarımıyla daha büyük 6.517 inç HD+ ekran sunuyor ve MediaTek Helio P22 çipine güveniyor. Arkada 13MP ana snapper, 8MP geniş açılı lens ve 2MP derinlik sensörü içeren üç kamera var. Ayrıca daha büyük bir 4.000 mAh pil ile donatılmış olarak geliyor.

Nokia C5 Endi 169,99 $’a mal oluyor ve 5 Haziran’dan itibaren Cricket Wireless perakende mağazalarında ve CricketWireless.com’da satışa sunulacak. çıkışlar. Son olarak, Nokia C2 Tennen, 15 Haziran’dan itibaren seçkin perakende mağazalarında 69,99 $’a sizin olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*