HTC, dört çekirdekli Snapdragon 200 işlemcili giriş seviyesi Desire 500’ü duyurdu

HTC, dört çekirdekli Snapdragon 200 işlemcili giriş seviyesi Desire 500’ü duyurdu

bu HTC Arzu 200, son birkaç haftadır söylentilere yabancı değildi ve şimdi HTC, sonunda her şeyi resmi hale getirerek tüm spekülatif eğlenceyi bozdu. Daha önceki sızıntılarda anlatıldığı gibi, Desire 200 kağıt üzerinde çok heyecan verici bir telefon değil.

HVGA çözünürlük, 1 GHz Snapdragon S1 yonga seti, 512 MB RAM, 4 GB dahili depolama, VGA kayıt özellikli 5 megapiksel kamera, Bluetooth 4.0, GPS, WiFi N ve daha fazlası ile birleştirilmiş 3,5 inçlik form faktörü, sevinçten uçacak bir şey değil. Aslında, sanki hepsini okuyarak 2010’a geri dönmüş gibiyim.

Teknik özellikler listesi, yalnızca “HTC Sense ile Android” çalıştırdığından bahseder ve bize burada hangi Android sürümünün beklendiği konusunda net bir fikir vermez. Bunun Gingerbread olmadığını umuyoruz, ancak bu kadar önemsiz iç kısımlardan o kadar emin değiliz (bu konuda daha fazla teyit almaya çalışacağız).

HTC henüz fiyatlandırma hakkında hiçbir şeyden bahsetmedi, ancak bu şeyin doğrudan, aşırı pahalı akıllı telefonların henüz çok fazla bir yere sahip olmadığı gelişmekte olan ülkelere yöneldiğini düşünüyoruz. Bir akıllı telefona çok para harcayamayanlar için, bu açıkça uygun bir seçim olacaktır, ancak tam olarak ne kadar ucuz olduğu görülecektir. Bu tür özelliklerle bu şeyin 100 dolardan fazla olmamasını beklerdim, ancak HTC bize bir rakam verene kadar sadece tahmin etmeye devam edebiliriz.

| | | Drenaj Google.com, 2007-2021

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

Ayrıca içeride 4 GB dahili depolama (microSD kart yuvası ile genişletilebilir), HD video kaydına sahip 8 megapiksel BSI sensörü, 1,6 megapiksel ön kamera, 1.800 mAh pil, Bluetooth 4.0, WiFi N, GPS ve daha fazlası var.

Cihaz aynı zamanda en az Android 4.1.2 ile geldiğini varsaymak için kullanabileceğimiz HTC Sense 5 ile Android çalıştırıyor (HTC’nin resmi özellik listesi her iki şekilde de net bir cevap vermiyor). Heyecan verici bir cihaz değil, ancak bir akıllı telefona sahip olmak için çok fazla para vermek istemeyenler için çok yetenekli bir teklif olmalı.

[via HTC]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*