HTC sonunda U11+ için Android 9 güncellemesini yayınladı

HTC sonunda U11+ için Android 9 güncellemesini yayınladı

Sonunda, Android 9 (Pie) güncellemesi HTC U11+ nihayet geldi! HTC, telefonun Tayvan versiyonu için güncellemeyi başlattı. Güncelleme 1.45GB ile oldukça büyük olsa da güncellemeye dahil edilen çok az görsel değişiklik var. Kullanıcılar, bildirim gölgesinin ve hızlı geçişlerin ana ayarlar ekranında olduğu gibi biraz daha yeni bir görünüme sahip olduğunu fark edecekler, ancak hepsi bu kadar. Ayarlarda gömülü Android Pie’nin Uyarlanabilir Pil Modunu bulacaksınız, ancak HTC’nin yazılım ekibi, güncellemeye gezinme hareketlerini dahil etmemeye karar verdi.

BlinkFeed de aynı görünüyor, ancak Google’ın sosyal medya platformu artık geçersiz olduğundan, güncelleme Google+ desteğini kaldırdı. Performans söz konusu olduğunda, bazı kullanıcılar kıyaslama puanlarında hafif bir sıçrama bildirdi, ancak muhtemelen günlük kullanımda herhangi bir fark görmeyeceksiniz.

Genel olarak, HTC U11+ için Android 9 güncellemesi ileriye doğru atılmış büyük bir adım. HTC’nin gelecekte Android Pie’nin gezinme hareketlerini de içeren başka bir güncelleme yayınlayacağını umuyoruz. Güncelleme henüz cihazınıza ulaşmadıysa Ayarlar > Sistem > Telefon Hakkında > Yazılım güncelleme bölümüne giderek alttaki Şimdi Kontrol Et düğmesine dokunabilirsiniz. Yeni güncelleme hakkında ne düşündüğünüzü ve HTC’nin eklemiş olabileceği başka yeni özellikler bulursanız bize bildirin.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*