iMac, 4K, 5K sürümleri için daha fazla Intel çekirdeğiyle güncellendi

iMac, 4K, 5K sürümleri için daha fazla Intel çekirdeğiyle güncellendi

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Samsung Galaxy S21 Plus, piyasadaki en iyi büyük telefonlardan biridir. Vanilya kardeşinden boyut olarak farklıdır ancak kamera ve ekran açısından Ultra sürümüne benzemez. En son amiral gemisi serisinin ortasında oturuyor. Bu akıllı telefonu satın almak isteyenlerden biriyseniz, yeni parlak cihazınız için de bir kılıf satın almaya istekli olmalısınız. Sonuçta, o muhteşem tasarımın çizilmesini istemezsiniz. Ayrıca, bazen insanlar koruyucu kılıflarından daha fazlasına ihtiyaç duyar. Ve cüzdan kılıfları, bu insanlara kredi kartlarını ve nakit paralarını saklamak için alan sağlarken, aynı zamanda bir kickstand olarak çoğalır. Bu nedenle, şu anda satın alabileceğiniz en iyi Galaxy S21 Plus cüzdan kılıfları burada.

Çok amaçlı bir cüzdan kılıfı satın alma konusunda ciddiyseniz, HAII for Galaxy S21 Plus Cüzdan Kılıfını öneririz. Tüm kartlarınızın, paranızın ve kişisel eşyalarınızın güvenli bir şekilde içeride kalmasını sağlayan bir fermuar kapatmaya sahiptir. Kasanın üzerinde çifte güvenlik sağlamak için geçmeli düğme bulunmaktadır. Bu çok işlevli fermuarlı kılıf ile rahat bir dokunuş hissi elde edersiniz. Manyetik emiş ayırma özelliğine sahip 2’si 1 arada çıkarılabilir bir tasarıma sahiptir. Mükemmel koruma sağlar ve çizik, parmak izi, kir ve günlük aşınma ve yıpranmanın birikmesini önler. Tüm bağlantı noktalarına ve kontrollere kolayca erişebilirsiniz. Kılıf şık görünüyor ve doğal ve yumuşak bir his veriyor. İki kimlik yuvası, nakit için 3 cep ve bozuk paralar için bir fermuar dahil olmak üzere 17 adede kadar kredi kartı saklayabilirsiniz. En iyi Galaxy S21 Plus cüzdan kılıflarından biridir.

Minimalist bir yaklaşım için pazardaysanız, Kowauri vakasını öneriyoruz. Bir kredi kartı yuvası içerir (2-3 karta kadar esnek kart yuvası). Mükemmel bir cüzdan ve akıllı telefon kılıfı kombinasyonu elde edersiniz. Yumuşak kılıf her iki tarafın kenarlarını kaplayabilir ve tüm köşeleri kaplayabilir. Ekranın çizilmesini veya yere değmesini engeller. Ayrıca, dayanıklı ve darbeye dayanıklıdır. Bu ince cüzdan kılıfı, PU deri TPU alt kasasından yapılmıştır. Cüzdan, rahat bir dokunuş için PU deriden yapılmıştır.

Diğer Galaxy modelleri için cüzdan kılıfları arıyorsanız Galaxy S21 cüzdan kılıflarını burada ve Galaxy S21 Ultra cüzdan kılıflarını burada bulabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Uygulama iMac

Apple dün iPad’i için 7.9 ve 10.5 inç boyutlarını herhangi bir hullabaloo olmadan güncelledi. Aynı şeyi iMac ile yapmaya karar verdi ve hepsi bir arada masaüstü bilgisayar serisine 8. nesil Intel işlem gücünü getirdi.

Muhtemelen en büyük haber, güncellemelere rağmen başlangıç ​​fiyatlarının aynı kalmasıdır.

Yüzeysel donanımla ilgili pek bir şey değişmedi: 1.099 $’lık temel model 21.5 inç üzerinde 1080p ekranla kalırken, 1.299 $ ve 1.499 $’lık modeller 4.096 x 2.304’e kadar çıkıyor. 27 inç boyutu 5.120 x 2.880’e gider. Hala bir kulaklık jakı, SD kart yuvası, dört USB 3.0 bağlantı noktası ve iki Thunderbolt 3.0 bağlantı noktası olacak.

Depolama seçenekleri, 2,666 MHz’de en az 8 GB DDR4 RAM ile 1 TB’da başlar. 1.299 $ seviyesinden itibaren, 3,6 GHz’e kadar taban hıza sahip dört çekirdekli Intel Core i3 ve 2 GB GDDR5 belleğe sahip Radeon Pro 555X ayrık GPU’muz var. Ancak sadece 200 $ daha harcarsanız müşteriler, “Fusion” sabit disk ve SSD kombinasyonuna sahip altı çekirdekli i5’e ve iki kat GDDR5 belleğe sahip Radeo Pro 560X’e yükseltilir.

27 inçlik katmanlarda, saat hızı açısından Intel Core i5 ile iyileştirmeler görüyoruz ve Radeon Pro 570X ve 575X’in burada görünmesiyle Turbo Boost 4.3 GHz’e çıkıyor. 1.799$’lık model maksimum yapılandırılabilir 32GB RAM’e sahipken 1.999$’lık sürüm 64GB’a kadar çıkıyor. 2.299$’lık sürüm, 4.6 GHz’e varan artışla 9. nesil Intel Core i5’i, 2 TB Fusion Drive’ı ve 8 GB ayrılmış belleğe sahip Radeon Pro 580X’i getiriyor.

En hızlı yöntemle önümüzdeki haftadan itibaren kargoya verilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*