İngiltere Prensesi Beatrice kız bebek doğuruyor, Avrupa Haberleri ve En Çok Okunan Haberler

İngiltere Prensesi Beatrice kız bebek doğuruyor, Avrupa Haberleri ve En Çok Okunan Haberler

LONDRA (REUTERS) – Buckingham Sarayı’nın 20 Eylül Pazartesi günü yaptığı açıklamaya göre, Kraliçe Elizabeth’in torunu olan İngiltere Prensesi Beatrice, kocası Edoardo Mapelli Mozzi’den ilk çocuğu olan bir kız çocuğu dünyaya getirdi.

2,78 kg ağırlığındaki bebek, Cumartesi günü Londra’daki Chelsea ve Westminster Hastanesi’nde dünyaya geldi.

Tahtın 10. sıradaki ve York Düşesi Prens Andrew ve Sarah’nın en büyük kızı olan 33 yaşındaki Prenses Beatrice, Temmuz 2020’de 38 yaşındaki emlak geliştiricisi Bay Mapelli Mozzi ile evlendi.

Açıklamada, “Bebeğin büyükannesi ve büyükbabası ve büyükannesi ve büyükbabası bu haberden çok memnun kaldılar. Aile, gösterdikleri harika ilgi için hastanedeki tüm personele teşekkür ediyor” denildi.

“Majesteleri ve çocuğu iyi durumda ve çift, kızlarını ağabeyi Christopher Woolf ile tanıştırmak için sabırsızlanıyor.”

Christopher Woolf, Bay Mapelli Mozzi’nin önceki bir ilişkisinden dört yaşındaki oğlu.

Yeni bebek, İngiltere’nin 95 yaşındaki hükümdarının 12. torunu.

Doğum, Kraliçe’nin ikinci oğlu babası Prens Andrew’a karşı ABD’nin cinsel saldırı davası açmasının ardından gelen bir dizi olumsuz manşetten sonra gelen Prenses Beatrice’in ailesi için iyi bir haber.

Abone girişlerinde bazı sorunlar yaşıyoruz ve verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Sorunları çözene kadar abonelerin ST Digital makalelerine erişmek için oturum açmasına gerek yoktur. Ancak PDF’lerimiz için hala bir oturum açma gereklidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*