iPhone 13 serisi, Her Zaman Açık moduna sahip olabilir

iPhone 13 serisi, Her Zaman Açık moduna sahip olabilir

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Apple iPhone 13 Her zaman ekranda söylentisi var

Yeni amiral gemilerinin “iPhone 13” olarak adlandırılacağı söylense de, yaklaşmakta olan iPhone 13 serisinin geçen yılki 12 serisinin geliştirilmiş bir nesli olması bekleniyor. iPhone 13 serisinin de uzun yıllardır söylenti değirmeninde olan yeni bir her zaman açık özelliği alması bekleniyor.

Bloomberg gazetecisinin “Power On” haber bültenine göre, Mark Gürmanbu yılki yeni iPhone 13, Apple Watch’tan ilham alan her zaman açık ekran moduna sahip olabilir ( MacSöylentiler). Teknoloji, mevcut nesil Apple Watch’a dayanacak ve muhtemelen parlaklığı azaltacak ve pilden tasarruf etmek ve zamanı sürekli olarak göstermek için değişken bir yenileme hızına sahip olacak.

Yeni özellik, panelin parlaklığını düşük tutan ve dolayısıyla pil ömrü üzerinde önemli bir etkisi olmayan çok verimli çalışabilen yeni LTPO ekranlar sayesinde mümkün olacaktır. Yalnızca iPhone 13 Pro serisi cihazların daha gelişmiş ekran panellerini alması bekleniyor, bu da işlevselliğin yalnızca daha yüksek kaliteli “Pro” cihazlarda sunulmasına olanak tanıyor.

Geçmişte bu tür söylentileri birkaç kez duyduk, bu yüzden henüz umutlanma, çünkü bu başka bir söylenti, ama görünüşe göre yavaş yavaş yeni ve çok- Apple’ın sonunda onu iPhone’larına dahil etmesi için yeterince iyi olabilecek gelişmiş ekran.

iPhone 13 serisinin ayrıca daha büyük piller, daha küçük çentikler, geliştirilmiş performans, Pro modellerinde daha iyi ekranlar ve tüm cihazlarda bir dizi kamera yükseltmesi içermesi bekleniyor. Yeni serinin Eylül ayının üçüncü haftasında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve fiyat ve depolamanın da mevcut 12 nesil ile aynı veya çok benzer olması bekleniyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*