iPhone, iPad veya Mac için ÜCRETSİZ Canlı Noel Baba Takip Uygulamaları (2020)

iPhone, iPad veya Mac için ÜCRETSİZ Canlı Noel Baba Takip Uygulamaları (2020)

Noel Baba şu anda nerede? Noel’e gelin ve çocuklar hediye beklentisiyle bu soruyu sormaya başlar. Onları meşgul etmenin ve eğlendirmenin düzgün bir yolu, Saint Nick ve kızağının izini sürmektir. Bu uygulamalar ve web siteleri sayesinde Noel Baba’nın Kuzey Kutbu’ndaki yolculuğunu iPhone, iPad ve Mac’te izleyebilirsiniz.

Google’ın Santa Tracker’ı yalnızca yolculuğu izlemekle kalmaz, aynı zamanda konumunuz ile Noel Baba arasındaki mesafeyi de paylaşır. Ve sadece 24’ü için değil, sitede çocuklarınızı Aralık ayı boyunca meşgul edecek etkinlikler ve içerikler var.

Kodlamadan Elf Maker’a, tatil gelenekleri bilgi yarışmasına kadar gençler için eğitici oyunlar sunuyor. Ayrıca, site iyi optimize edilmiştir, bu nedenle iPhone’da da kusursuz çalışır.

Google Santa Tracker Web Sitesi

Kuzey Amerika Havacılık ve Uzay Savunma Komutanlığı, 65. yıl üst üste çocukların ve yetişkinlerin Noel Baba’nın Yuletide yolculuğunu izlemelerine yardımcı olacak. Tek yapmanız gereken 24 Aralık’ta Norad’ın web sitesini veya uygulamasını ziyaret etmek.

NORAD, Noel Baba’nın nerede olduğunu, bir sonraki varış noktasını, şu ana kadar ziyaret ettiği yerleri, oraya ne kadar sürede varacağını ve kaç hediye teslim ettiğini görmenizi sağlar.

Dilerseniz daha erken ziyaret edebilir ve çocuklar için özel olarak seçilmiş tatil temalı oyunlar, filmler, müzikler ve daha pek çok şeyi keşfedebilirsiniz.

Daha ne?

Ayrıca 24 Aralık akşamından itibaren YouTube’da Google/NORAD Santa Tracking’in canlı akışını izleyebilirsiniz; sadece bu video için bir hatırlatıcı ayarlayın.

NORAD’ın Web Sitesi | NORAD Uygulamasını İndirin

Tüm ebeveynler için mutlaka denenmesi gereken bir Noel uygulaması.

Noel Baba’nın ilerlemesini takip etmenin yanı sıra, ren geyiğinin isimlerini duyabilir, Kuzey Kutbu’nun hava tahminlerini kontrol edebilir ve Noel’e kadar geri sayabilirsiniz.

Ek olarak, çocuklar Noel Baba’ya sesli mesaj veya metin gönderebilir ve bir geri arama alabilir. Bay Claus, kişiselleştirilmiş arama veya video mesajında ​​çocukların adlarını, hobilerini, ilgi alanlarını ve bu yıl yaramaz mı yoksa iyi mi olduklarını öğrenecek. Oldukça inandırıcı!

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama içi satın almalar)

İndirmek

Bonus: Noel Baba’dan Mesajı daha çekici bulmamıza rağmen, Noel Baba’dan gelen bir aramayı izlemek ve almak için Noel Baba ile Konuş uygulamasını da deneyebilirsiniz.

Sevimli grafiklere ve kullanımı kolay bir arayüze sahip, yürümeye başlayan çocuklara özel bir Noel Baba izleme uygulaması. Çocuklar sadece Noel arifesinde Noel Baba’nın rotasını kontrol etmekle kalmaz, aynı zamanda Aziz Nick’in her zaman neler yaptığını da görebilir.

Noel Hediyeleri için alışveriş yapıyor ya da ren geyiği kontrol ediyor olsun, her hareketini takip edebilirler. Ayrıca, Noel Baba’nın gelişini sağlamak için çocuk, evini haritada görebilir ve doğru bir şekilde çizebilir.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama içi satın almalar)

İndirmek

Çocuklarınız bilimkurgu veya casusluktan ilham alan filmlerin veya şovların hayranıysa, bu onlar için mükemmel bir uygulama olacaktır. Bay Claus’u izlemek için yeşilimsi bir tarama yaklaşımı gerekiyor.

Ayrıca Noel Baba’nın günlük rejimini, tükettiği kurabiye, süt ve kalori miktarını gösterir. Özellikle Noel’e kalan uykuyu sayan Geri Sayım’ın tadını çıkarıyorum.

Fiyat: Ücretsiz (Uygulama içi satın almalar)

İndirmek

Tüm seçenekler harika olsa da, özellikle Noel Baba’yı izlemek için Google ve Norad’ın web sitesini beğeniyorum. Birincisi, çocuğun heyecanını ve ruhunu yüksek tutmak için daha eğlenceli aktiviteler sağlarlar.

Çocuğunuzun ilgisini çekmek için tatil sezonu için başka hangi oyunlar veya aktiviteler planlıyorsunuz? Seçiminizi yorum bölümünde bizimle paylaşın!

Ayrıca, çok mutlu bir Noel için bu harika tatile özel gönderilere göz atın:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*