iPhone ve iPad’de YouTube Abonelik Akışı Nasıl Filtrelenir

iPhone ve iPad’de YouTube Abonelik Akışı Nasıl Filtrelenir

YouTube sık sık değişir ve akıllı telefon uygulamalarına faydalı özellikler ekler. Son zamanlarda, iOS uygulaması içindeki abonelik videolarını filtreleme özelliğini ekledi. Bu çok kullanışlıdır ve bu filtreleri yalnızca bugün yayınlanan yeni videoları görmek için kullanabilirsiniz.

Ek olarak, henüz izlemediğiniz videoların temiz bir listesini alma seçeneğiniz de var. Buradaki ayarlar ayrıca videolar ve gönderiler veya yalnızca videolar arasında seçim yapmanıza olanak tanır. Bu konuda heyecanlıysanız, iPhone için YouTube uygulamasında abonelik akışını nasıl filtreleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1.YouTube uygulaması iPhone’unuzda.

Adım 2. Üzerine dokunun abonelikler alt sıradan. Bunun için oturum açmanız gerekir.

Aşama 3. Abonelik videolarınızın yanı sıra Filtrelere sahipsiniz. Bunlar,

Senden sonra yukarıdaki YouTube Abonelik Filtrelerinden herhangi birine dokunun, yürürlüğe girecek. Abonelik kutunuzun temizlendiğini ve videoları yalnızca seçtiğiniz filtreye göre gösterdiğini göreceksiniz.

Aşama 1. 3. Adımda, filtreleri sola kaydırın ve sona ulaşın. AYARLARI göreceksiniz.

Adım 2. Üzerine dokunun AYARLARve şimdi seçebilirsiniz Videolar ve gönderiler veya Yalnızca videolar.

Abonelik özet akışımı düzenli tutmayı seviyorum ve bu nedenle ‘Yalnızca videolar.’

Bu özelliğe YouTube uygulamasında uzun süredir ihtiyaç vardı. Günümüzde birden fazla YouTube Kanalına abone oluyoruz ve liste uzuyor. Bazen izlediğimiz ve kaçırdığımız şeylerin izini kaybedebiliriz.

Bu abonelik filtreleri kullanışlıdır ve gelecekte bunlara eklenmiş birkaç seçenek daha görebiliriz. Dün, Son 3 gün, Haberler, Vlog’lar, Teknoloji vb. olabilir.

YouTube Abonelik Filtreleri hakkında ne düşünüyorsunuz? İlk bakışta, faydalı olduklarını ve ilgilendiğiniz bir şey olduğunu düşünüyor musunuz?

Bunları da faydalı bulabilirsiniz…

Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi aşağıdaki yorum bölümünde paylaşın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*