iPod Touch sızıntısı, iPhone 12 ve iPad Air’i harmanlayan bir tasarımı gösteriyor

iPod Touch sızıntısı, iPhone 12 ve iPad Air’i harmanlayan bir tasarımı gösteriyor

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

ipod touch renderları

Apple için 2021, ürün evrimi açısından büyük bir yıl gibi görünüyor. iPad Pro, masaüstü sınıfı bir M1 çipine (5G, Thunderbolt bağlantı noktası ve mini LED ekran da dahil) sahip, MacBook serisi yeniden tasarlanıyor, Apple markalı bir nesne izleyici nihayet gerçek oldu ve çok sayıda etkileyici değişiklik planlanıyor iPhone 13 için. Ayrıca bir AirPods güncellemesinin de ilk kez çıkacağından bahsetmiş miydim? Görünüşe göre bu yıl yeni bir iPod Touch da tanıtılacak ve neye benzediği hakkında bir fikrimiz olabilir.

MacRumors katılımcısı Steve Moser bunu tweetledi sonbahar sezonunda bir iPod Touch yenilemesi başlatılacakiPod ailesinin 20. yıl dönümünü kutlamak için tam zamanında geleceğini kaydetti. Daha da önemlisi, Moser, yaklaşmakta olan Apple cihazının iddia edilen görüntülerini paylaştı. Bu görseller gerçeğe yakınsa, Apple’ın keskin çizgiler ve düz kenarlar için yeniden keşfedilen sevgisini gösteren büyük bir yeniden tasarımla karşı karşıyayız.

İddia edilen iPod Touch görselleri, iPhone 12 gibi düz kenarları olan tek gövdeli metalik yapıya sahip bir cihazı gösteriyor. Arkada hafifçe çıkıntı yapan tek bir kamera var ve Apple’ın en yeni iPad Air için izlediği tasarım yaklaşımıyla neredeyse aynı görünüyor. . Ancak cephede işler kökten değişiyor.

Steve Moser (@SteveMoser) 21 Mayıs 2021

Başlangıç ​​olarak, tıpkı iPad Pro’da olduğu gibi her tarafta tek tip çerçeveler var. Selfie kamerası en üstte, çerçeve denizinde dairesel bir nokta gibi oturuyor. İlginçtir, Touch ID düğmesi veya Face ID donanımı görmüyoruz. Apple, tıpkı iPad Air gibi, bunda da yana monte edilmiş bir parmak izi sensörüyle mi gidiyor? Yoksa bir ekran içi Touch ID mi göreceğiz? Yaklaşan iPod Touch’ta kimlik doğrulamanın nasıl ele alınacağı konusunda netlik yok.

Steve Moser (@SteveMoser) 21 Mayıs 2021

Bununla birlikte, renderların doğruya yakın olduğunu varsayarsak, iPod Touch’ın geniş bir renk paletini salladığını görmek ilginç. Apple son zamanlarda ürünleri için renk seçenekleri konusunda oldukça cömert davrandı, sadece yeni M1 iMac’e bir göz atın, bu yüzden iPod Touch’ı da bazı parlak tonlarda görmek şaşırtıcı olmayacak. Yine de, kaynağın bağımsız olarak doğrulanmadıklarını söylediği gibi, bu işlemeleri yüksek dozda şüphecilikle işleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*