İşte en iyi 12 LG V20 kılıfı

İşte en iyi 12 LG V20 kılıfı

Ne zaman piyasaya yeni bir cihaz çıksa, her zaman ilk olarak aradığımız bazı şeyler vardır: vakalar. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı seçenek var, ancak yeni ürününüz için hangi davalara bakmanız gerektiğine dair listemiz burada. LG V20.

Sağlam LG V20 Kılıfları

Belki beceriksizsiniz ve telefonunuzu her zaman düşürüyorsunuz ya da belki etrafta koşuşturan küçükleriniz var ve yeni cihazınızın korkunç bir ölüme maruz kalmasını istemiyorsunuz. Bu kılıflar, LG V20’nizi üzerine atabileceğiniz hemen hemen her şeyden korumak için en iyi seçeneklerden bazılarıdır.

UAG ICE LG V20 Kılıf

uag-lg-v20

UAG, piyasaya çıkan hemen hemen her yeni cihaz için ultra koruyucu kılıf seçenekleri sağlamasıyla bilinir. LG V20 de farklı değil ve UAG, askeri düşme testi standartlarını karşılayan ve “tüy kadar hafif kompozit yapıya sahip” UAG ICE kasasını sunuyor. UAG ICE’nin fiyatı 39,95 $’dır ve aşağıdaki bağlantıdan erişilebilir.

UAG’den satın alın


OEAGO Darbeye Dayanıklı LG V20 Kılıf

oeago-lg-v20

OEAGO, bu listede göreceğiniz diğerleri gibi sıradan bir isim değil, ancak bu darbeye dayanıklı kasa yapımda kazanan gibi görünüyor. Ücretsiz Prime kargo ile sadece 5,99 ABD Doları fiyatla satışa sunulan OEAGO kılıfı, “yumuşak bir doku” sunar ve ekranı herhangi bir ciddi düşüşten koruyan değerli LG V20’nizin çerçevesini kaplar.

Amazon’dan satın alın


VRS Tasarım Askeri Sınıf LG V20 Kılıf

vrs-design-lg-v20-kasa

VRS Designs, giderek daha popüler hale gelen aksesuar üreticilerinden biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Şirket mükemmel seçenekler sunar ve V20 için yeni Askeri Sınıf kasası, cihazınızın güvende kalmasını sağlar. Fiyatı 15,99 ABD doları olan bu VRS kasası, masanızda film izlemek isteyenler için bir destek ayağına da sahiptir.

Amazon’dan satın alın


Halka Dayanıklılık LG V20 Kılıf

ringke-lg-v20-kasa-1

Ringke Resilient Strength kasası, yedekte V20’niz varken kasanın alabileceği her türlü etkiyi dağıtmaya yardımcı olmak için tamamen yeni bir tasarıma sahiptir. Kasa ince ve hafif olmasına rağmen, her şeyi korumak için “Gelişmiş Şok Emme” özelliğine sahiptir. Şu anda, bu Ringke davası sadece 9,99 ABD doları karşılığında satılıyor ve aşağıdaki bağlantıdan satın alabilirsiniz.

Amazon’dan satın alın


POETIC Revolution LG V20 Kılıf

şiirsel-devrim-lg-v20-vaka

POETIC Revolution kılıfı, parlak yeni LG V20’niz için yerleşik bir ekran koruyucu sağladığı için bazıları için en iyi seçenek olabilir. Kasa, polikarbonat ve TPU malzemelerinden yapılmıştır ve kasanın elinizden kaymamasını sağlamak için “akıllıca yerleştirilmiş Yükseltilmiş TPU düğmeleri” sunar. Devrim şu anda ücretsiz Prime kargo ile 16,95 $ karşılığında mevcuttur.

Amazon’dan satın alın


Spigen Sağlam Zırh LG V20 Kılıf

spigen-sağlam-lg-v20-kasa

Spigen, piyasadaki en iyi ve en popüler kasa üreticilerinden biridir ve ürünlerini mağazalarda bulmak aslında zordur. Neyse ki, Amazon üzerinden temin edilebilirler ve Rugged Armor serisi, çok hantal olmadan en iyi korumanın bir kısmını sağlar. V20 için Sağlam Zırh, ücretsiz Prime kargo ile 10,99 ABD Doları olarak fiyatlandırılır.

Amazon’dan satın alın

Minimal LG V20 Kılıfları

Bazılarımız daha sağlam cihazları tercih ederken, bazılarımız da çıplak kalmadan kılıflarımızı düşük profilli tutmak istiyor. Elbette, dış görünümler yoluna gidebilir ve V20’nizde şık bir marka dış görünümü elde edebilirsiniz, ancak genel tasarımdan ödün vermeden biraz daha fazla koruma sağlayan seçenekler var.

CoverON LG V20 Kılıf

coveron-lg-v20-kasa

CoverON, kasa imalatına yeni başlayan bir kişidir ve bu yeni kasa, LG V20’nize biraz koruma sağlarken ince bir profil verir. Kasanın arkası, kenarları koruyan yarı esnek bir TPU tamponu ile sert bir polikarbonat kapaktan yapılmıştır. CoverON kılıfı Amazon’da 9,99 $ fiyatla satılıyor ve üç renk seçeneğiyle geliyor.

Amazon’dan satın alın


Spigen Sıvı Kristal LG V20 Kılıf

spigen-sıvı-kristal-lg-v20-kasa

Listeye başka bir Spigen vakası giriyor ve Liquid Crystal yeni cihazlar için kişisel favorim. Satın aldığım hemen hemen her yeni cihazda bu kötü çocuklardan biri vardı ve cihazlarımı ona attığım her şeyden korudu. Net TPU tasarımının, bu kasanın cihazları korumada harika olmadığını düşünmenizi engellemesine izin vermeyin ve bu nedenle listeyi oluşturur. LG V20 için Liquid Crystal kasa, ücretsiz Prime kargo ile birlikte 9,99 $ olarak fiyatlandırılır.

Amazon’dan satın alın


Halka Fusion Şeffaf Kılıf

ringke-fusion-lg-v20-kasa

CoverON ve LK Air Hybrid kasalarına benzer şekilde Ringke Fusion, kenarları yerleşik bir tamponla korurken sert bir arka kabuk sunar. Fusion ayrıca Askeri Sınıf düşme koruması sunar, ancak bunu büyük ve hacimli bir profilde yapmaz. Fusion, Prime kargo ile 11.99 $ fiyatla satılıyor ve iki renk seçeneğiyle geliyor.

Amazon’dan satın alın


LK Air Hybrid LG V20 Kılıf

lg-air-hybrid-lg-v20-kasa

LK, şahsen adını hiç duymadığım bir kasa üreticisi ama sağladıkları kasaların etrafında bazı iyi hisler var gibi görünüyor. Bu yeni Air Hybrid, düşük profil için fazla fedakarlık yapmadan koruma sağlayan esnek TPU tamponlu sert polikarbonat arka kısım sunar. Bu kasanın fiyatı 7,99 dolar ve üç renk kombinasyonuyla geliyor.

Amazon’dan satın alın


J&D Slim Cushion LG V20 Kılıf

jd-ince-yastık-lg-v20-kasa

LK gibi, J&D de gelecek vaadeden başka bir kasa üreticisidir, ancak muhtemelen bugün bahsedilen davaların en ince profilini sunmaktadır. J&D, cihazınızı kazara düşmelere karşı koruyacaktır, ancak bu kılıfla V20’nizde herhangi bir düşme testi yapmanızı önermeyiz. J&D kasasının fiyatı 7,95 dolar ve 4 farklı renk seçeneğiyle geliyor.

Amazon’dan satın alın


iVoler Ultra İnce LG V20 Kılıf

ivoler-lg-v20-kasa

iVoler, kişisel deneyimim olan şirketlerden bir diğeri ve harika bir dizi farklı dava sunuyorlar. iVoler Ultra-Thin kasası, V20’nizi tüm görkemiyle sergilemenize olanak tanıyan, her yanı net olduğu için Spigen’in Liquid Crystal seçeneğine benzer. Bu iVoler kasasının fiyatı 7,95 dolar ve bir günlük ücretsiz Prime nakliye ile geliyor.

Amazon’dan satın alın

LG V20 Forumları ve Yardım

lg-v20-androidforums-dsc00938

LG V20’yi satın alma konusunda kararsızsanız, karar vermenize yardımcı olabilecek bazı bilgilendirici yazılarımız ve sizi diğer LG V20 kullanıcılarıyla bağlayacak bir uygulamamız var.

Diğer LG V20 sahipleriyle otomatik olarak bağlantı kurmak için Kanallar uygulamasını indirin

Google Play’de Kanalları İndirin

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*