İşte KB3200970 Windows 10 PC Build 14393.447 için doğrudan indirme bağlantıları

İşte KB3200970 Windows 10 PC Build 14393.447 için doğrudan indirme bağlantıları

Dünya çapında akıllı telefon satışları son çeyrekte yaklaşık yüzde 4 arttı, ancak Microsoft’un Windows Phone işletim sistemi büyümeden yararlanamadı.

Windows Phone işletim sistemi yüzde 1 pazar payının altına düştü. Son çeyrekte yaklaşık 2,4 milyon Windows Phone satıldı, genel olarak yaklaşık yüzde 0,7 pazar payı. Bu, Windows Phone’un 2015 yılının ilk çeyreğindeki yüzde 2,5 pazar payına göre bir düşüş.

Windows Phone’ların yüzdelik bir pazar payına düşmesiyle, 2016’nın üçüncü çeyreğinde Microsoft işletim sistemi çalıştıran telefonların düşmesi normal okuyucular için sürpriz değil. Strategy Analytics’in yeni raporu artık Windows Phone işletim sistemini “diğer” segmente dahil ediyor.

Strateji Analizi, Windows Phone’un kaybının Android’in kazancı olduğunu ve işletim sisteminin şu anda 2016’nın üçüncü çeyreğinde satılan yeni telefonların %87,5’inde çalıştığını belirtiyor.

Strateji Analizi İcra Direktörü Neil Mawston, “Android’in küresel akıllı telefon sevkiyatlarındaki hakimiyeti, 2016’nın üçüncü çeyreğinde güçlü kaldı ve şu anda Google’ın işletim sistemini çalıştıran tüm akıllı telefonların yüzde 88’i rekor kırdı. Android’in kazancı, tüm büyük rakip platformların pahasına geldi. Apple. iOS, Çin ve Afrika’daki cansız performans nedeniyle 2016’nın üçüncü çeyreğinde Android’e zemin kaybetti ve dünya çapındaki payı yüzde 12’ye düştü.BlackBerry ve Microsoft Windows Phone, stratejik değişimler nedeniyle neredeyse tamamen ortadan kalktı, bunun sonucunda Tizen ve diğer gelişmekte olan platformlar yumuşadı. sınırlı ürün portföyleri ve mütevazı geliştirici desteği.”

Ancak Microsoft bundan vazgeçmeye hazır değil. Lumia’nın üretimini durdurdukları için bu, Windows Phone işletim sisteminin öldüğü anlamına gelmiyor. Yakın zamanda Microsoft, Windows 10 Mobile’ı desteklemeye devam etmek için stratejik bir karar verdi. Lumia’nın üretimini durdurdular, bu Windows Phone işletim sisteminin veya Windows 10 Mobile’ın artık öldüğü anlamına gelmez.

İçeride bir sürü yeni şey geliyor. Windows 10 Oluşturucu Güncellemesi. Belki bir aksilik olabilir. Ayrıca, dikey pazarlar ve Continuum on Phones merkezli birinci sınıf iş odaklı cihazlarla bayrağı taşımak için kurumsal ortaklar buldular ve elbette Surface telefonu söylentileri ölmeyi reddediyor.

Windows Phone OS veya Windows 10 Mobile’ın geleceğini nasıl görüyorsunuz? Aşağıdaki bir yorumda bize bildirin.

Kaynak : Strateji Analitiği

Bir yerde okuyun: MS bir şeyler pişiriyor ve görebildiğimiz ipucu HP Elite X3. HP’de Telefonlar veya Akıllı Telefonlar olarak listelenmez. 3’ü 1 arada cihazın altındadır. Kontrol et. Şimdi, yaklaşmakta olan Alcatel’i görmeliyim, temelde ona “Windows 10” cihazı diyor. “Mobil” veya “Telefonlar” için hiçbir kelime yok. Bakalım 2018, Apple ve Google’ın mobil alanda büyük ilerlemeler kaydettiği yeni 2010 mu?

Doğru. Windows 10 çalıştıran 3’ü Bir Arada bir cihaz başlatabilirler. Benzersiz bir şey yapmaları ve yeni bir kategori oluşturmaları gerekir. Google ve Apple ile kafa kafaya rekabet etmek oldukça imkansız.

Microsoft bugün KB3200970’i yayımladı. Windows 10 PC sürüm 1607 için toplu güncelleştirme. Bu güncelleştirme, Uzak Masaüstü, Internet Explorer için geliştirmeler içerir. VPN, APN ve IME’de düzeltmeler. Güncelleme yalnızca PC’ler için yayında. Mobil için henüz bir kelime yok.

değişiklik günlüğü

Yapı 14393.447’ye çarptı. Güncellemeyi indirmek için Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik > Windows Update’e gidin.

Güncelleştirmeyi Windows Update aracılığıyla indirmekte zorluk yaşıyorsanız veya belirli bir oranda takılıyorsanız. Güncellemeyi manuel olarak indirmek isterseniz, doğrudan bağlantılar aşağıda verilmiştir. Dosyayı manuel olarak indirmek, birden fazla Windows 10 PC cihazına ve sınırlı bant genişliğine sahip olanlar için de yararlıdır.

32-bit ve 64-bit sürümlerin boyutları sırasıyla 467MB ve 871MB’dir. Bu güncelleştirmelerin birikimli olduğunu unutmayın. Bu nedenle, paketler önceden yayımlanmış tüm düzeltmeleri içerir.

32-bit’i indir

64-bit’i indirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*