Katlanabilir ZTE Axon M resmi çünkü 2 ekran birden daha iyi

Katlanabilir ZTE Axon M resmi çünkü 2 ekran birden daha iyi

Belki sadece bir teknoloji hastasıyım ama çift ekranlı akıllı telefon fikrini her zaman sevmişimdir. Geçmişte üreticilerin birkaç girişimini gördük – Kyocera Eko ve NEC Medias – ama şimdi ZTE yeni duyurulan ZTE Akson M.

Bu sabah New York’taki bir etkinlikte resmi olarak tanıtılan ZTE Axon M, ön ve arka ekranları olan son derece ilginç bir flip telefon. Telefonu açmak, iki uygulamayı aynı anda çalıştırabilen (hatta aynı uygulamanın iki örneğini bile) bir tür bölünmüş ekran modu için iki ekranı bir araya getirir veya dev bir ekran oluşturmak için ekranı birleştirir (mini tablet modu gibi) .

Bu kulağa biraz aldatıcı gelse de, bazı değerli kullanım durumları vardır. Örneğin, Reddit’te gezinirken bir film veya TV şovu izlemek, Pokemon GO oynamak ve arkadaşlarınızla mesajlaşırken onu çalışır durumda bırakmak, hatta aynı anda 2 spor oyununu izlemek.

Temelde Android’in bir sonraki seviyeye taşınan bölünmüş ekran modu. Bunların hepsi yapabileceğiniz şeyler olsa da teknik olarak Android’in bölünmüş görünüm özelliğini kullanarak standart bir akıllı telefonda yaptığınızda, tek bir ekran birden fazla görevi düzgün bir şekilde yapmak için yeterince büyük değil, işler sıkışık hale gelmiyor.

Donanımın geri kalanına gelince, geçen yılın amiral gemisi işlemcisiyle eşleştirilmiş nispeten mütevazı özelliklere bakıyoruz. İşin özü şu:

ZTE Axon M özellikleri

  5,2 inç 1080p ekran x2

  Snapdragon 821 işlemci

  4 GB RAM

  20MP kamera (ön ve arkaya dönük olarak çalışır)

  3.180mAh pil

  Kulaklık girişi

  12,1 mm kalınlık, 230 gr

ZTE Axon M, yalnızca ABD’de AT&T’de ve Japonya’da NT Docomo’da satılacak. Kesin bir çıkış tarihi yok, ancak ZTE, bu yıl içinde satışa sunulacağını söylüyor. Fiyatlandırma, doğrudan 725 $ veya 30 aylık 24,17 $ taksitle perakende satış yapan diğer üst düzey, premium Android telefonlarla aynı aralıktadır.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*