KB4054517 Windows 10 Build 16299.125 için Doğrudan İndirme bağlantıları

KB4054517 Windows 10 Build 16299.125 için Doğrudan İndirme bağlantıları

Windows 10’un Skype UWP uygulaması, Fast Ring’deki iyileştirmelerle yeni bir güncelleme alıyor. Skype güncellemesi, genel hata düzeltmelerini, performansla ilgili iyileştirmeleri içerir ve güncelleme ayrıca bildirim paneli için tam destek sağlar.

Birkaç gün önce Microsoft, hem Windows 10 Mobile hem de PC için Skype UWP uygulamasına yönelik büyük bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, mobil sürümde küçük değişiklikler getirirken Microsoft, masaüstüne yepyeni bir bildirim paneli getirdi.

Skype’ın en son güncellemesi ile koleksiyonlardaki resimler artık tam olarak görüntüleniyor. Skype ekibi, kişilerin sohbet profilindeki simgeleri kaldırmanın yanı sıra koleksiyonlardaki resimlere yönelik tepkileri de kaldırdı.

Ekip, bazı özellikleri kaldırmanın yanı sıra, önceki güncellemelerde Skype uygulamasında bulunan Akıcı Tasarım öğelerini iyileştirmenin yanı sıra önizleme görüntüsü bağlantısında iyileştirmeler yapmayı da sağladı. Skype’ın güncellenmiş sürümü 12.13.257’dir ve Fast Ring’deki Windows Insider kullanıcıları için mevcuttur, ancak yalnızca masaüstü kullanıcıları içindir.

Skype’a yapılan son güncelleme, WhatsApp ile rekabet edebilmek için anlık sohbet özelliğini de ekledi, bu özellik, arkadaşlarınızı kişi olarak eklemenize ve bir grup görüşmesi başlatmanıza olanak tanıyor. En son Skype güncellemesi, İçeridekiler için Fast Ring’de indirilebilir ve aşağıdaki bağlantıya tıklanarak indirilebilir.

Windows 10 için Skype’ı indirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*