KB4088776 Windows 10 Build 16299.309 için Doğrudan İndirme bağlantıları

KB4088776 Windows 10 Build 16299.309 için Doğrudan İndirme bağlantıları

Tüm bunlar, Microsoft’un OSS ile köprüler kurma çabaları için harika görünüyor, ancak sistemi Windows 10’a yandan yüklenmiş olarak çalıştırmak, Ayrı önyüklenebilir örneğe kıyasla daha yüksek düzeyde bir kaynak tüketimi gibi görünüyor. Mevcut planların Windows Core planlarına göre daha uygun bir ortam sağlayacağını düşünüyorum.

Her ne kadar özel PC yapıları, iş istasyonlarını çalıştıran sunucular, uzaktan erişilebilir sistemler veya ek kaynaklar sağlayan sunucu işlemleri, linux dağıtımlarını çalıştırmak için ek faydalar sağlayabilecektir. Microsoft’un siber güvenlik operasyonlarına yönelik mevcut desteğinin, OSS linux işlevlerine büyük ölçüde ekleneceğini hayal etmeliyim. Kali gibi dağıtımlarda bulunanlarla sınırlıdır, ancak yine de araçlar eklemek daha fazla avantaj sağlayacaktır ve pencerelerle yandan yüklenmiş olması, yalnızca Windows sistemlerini kullanan profesyonel ortamları her iki sistem mimarisinde de daha fazla işlev kabul eder hale getirir.

Windows 10KB4088776 için doğrudan indirme bağlantıları artık Microsoft’un güncelleme kataloğundan edinilebilir ve aktif bir internet bağlantısı olmadan herhangi bir PC’ye kurulabilir. Windows 10KB4088776, iyileştirmeler ve düzeltmelerle birlikte gelir, ancak Microsoft herhangi bir yeni özellik sunmamıştır.

Windows 10KB4088776, Windows 10 Fall Creators Update çalıştıran sistemlere yöneliktir ve birçok düzeltme içerir. Microsoft, platformun güvenliğini etkileyebilecek bazı hataları da düzeltti. Windows 10 Build 16299.309’u yüklemek, önceki toplu güncelleştirmeyi yüklememiş olsanız bile bilgisayarınızı tamamen güncel hale getirecektir.

Microsoft ayrıca bu güncelleştirmede daha önce yayınlanan düzeltmeleri de eklemiştir; bu nedenle, temel olarak Mart 2018 güncelleştirmesini yüklemek, bilinen tüm sorunları yamalayacaktır. Microsoft, bu güncelleme, sisteminizin performansını iyileştirmek için gereken önem düzeltmeleriyle birlikte geldiğinden, kullanıcıların güncellemeleri mümkün olan en kısa sürede yüklemelerini önerir.

Windows 10 KB4088776 Doğrudan İndirme Bağlantıları: 32 bit (x86) ve 64 bit.

Microsoft, Internet Explorer ile tarayıcının yanıt vermemesine neden olan bir sorunu düzeltmektedir, bu yalnızca belirli senaryolarda gerçekleşir; örneğin, Tarayıcı Yardımcı Nesnesi yüklendiğinde tarayıcı yanıt vermez. Microsoft, geliştirici aracı F-12 kısayoluyla başlatıldığında tarayıcının çalışmayı durdurduğu başka bir hatayı düzeltti.

Internet Explorer’daki bazı donanımlardaki kıstırma ve yakınlaştırma hareketlerinin düzgün çalışmayabileceği bir başka sorun da bugünkü güncellemeyle düzeltildi. Şirket ayrıca hem Microsoft Edge hem de Internet Explorer’da SML belgelerinin yazdırılmasıyla ilgili bir sorunu düzeltti.

Microsoft, Microsoft Scripting Engine, Internet Explorer, Microsoft Edge, Device Guard, Windows Hyper-V, Windows Installer, Microsoft Scripting Engine, Windows MSXML, Windows Desktop Bridge, Windows Kernel ve Windows Shell gibi tüm gerekli uygulamalar için güvenlik güncellemeleri yayınlamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*