Kesin iOS 11 Geliştirici Paketi

Kesin iOS 11 Geliştirici Paketi

Artık iOS 11 piyasaya çıktığına göre, uygulamalar için sahip olduğunuz tüm fikirleri test etmeye başlamanın zamanı geldi. Başlamak için, Kesin iOS 11 Geliştirici Paketi ile Apple’ın yeni mobil işletim sistemi sürümü hakkında her şeyi incelemekten daha iyi bir yol olabilir. Bu başlangıç ​​becerilerini almayı ve Swift 4 ile iOS 11 için gerçekten profesyonel uygulamalar geliştirmeyi öğreneceksiniz. Bu çok kapsamlı bir kurs, sürecin tüm ayrıntılarını keşfedeceksiniz.

1.224 $ değerindeki paket, aşağıdaki yedi uygulamayı içerir.

iOS 11 ve Swift 4: Başlangıç ​​Düzeyinden Ücretli Profesyonele Yalnızca iOS 11 ile tanışmakla kalmayacak, aynı zamanda kodlama deneyiminiz ne olursa olsun iOS 11 uygulamaları oluşturmak için ARKit, CoreML ve daha fazlasını kullanmayı da öğreneceksiniz.

iOS 11 Makine Öğrenimi Masterclass’ı tamamlayın Bu kursta, etkileşimde bulunacak ve kullanıcıların deneyimlerinden öğrenecek iOS 11 uygulamaları oluşturmak için uygulamalı makine öğreniminin üç dalından nasıl yararlanacağınızı keşfedeceksiniz.

Çılgın Bir iPhone Uygulaması Nasıl Yapılır: iOS 11 ve Swift 4 Bu başlangıç ​​seviyesindeki kodlama kursu size iOS 11’in tüm yeni özelliklerini gösterirken aynı zamanda bir emoji sözlüğü, 3D animasyon kullanan bir uygulama, Snapchat’in basit bir taklidi ve daha fazlasını oluşturarak kodlama becerilerinizi geliştirir.

kesin-ios11-geliştirici-paket içeriği

Eksiksiz iOS 11 Geliştirici Kursu: Başlangıçtan İleri Seviyeye Sketch kullanarak uygulamalı talimatlarla Instagram ve Foursquare klonları oluşturma çabalarınızla kodlama becerilerinizi yükseltin.

Uygulamalı iOS 11 ve Swift 4 Bootcamp: Harika iPhone Uygulamaları Oluşturun! iOS için kodlamayı daha önce öğrenmiş olabilirsiniz, ancak oyun bu yıl iOS 11’in oluşturmanıza yardımcı olacak yeni araçlar yayınlamasıyla değişti ve bu kursta onlar hakkında bilgi edineceksiniz.

iOS 11 ve Swift 4: Eksiksiz Geliştirici Kursu Artık iOS 11 için gerekli tüm temel bilgileri öğrendiğinize göre, bu kursta Pokemon Go, Twitter, WhatsApp ve daha fazlasının klonlarını sıfırdan oluşturmayı öğreneceksiniz.

iOS 11 Gizli Kavramlar Otuz ders boyunca, bu kurs size iOS 11’in hareket kontrolü, otomatik düzen, geç yükleme ve yan menüyle çalışma gibi daha gelişmiş özelliklerini öğretmeyi amaçlamaktadır.

Bu heyecan verici paketi %95 indirimle alın.

Kesin iOS 11 Geliştirici Paketi

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Laura, yaklaşık 20 yılını haber, inceleme ve köşe yazıları yazarak geçirdi ve bu yılların 10’undan fazlasını editör olarak da geçirdi. Son otuz yıldır yalnızca Apple ürünlerini kullandı. MTE’de yazma ve düzenlemeye ek olarak, sitenin sponsorlu inceleme programını da yürütmektedir.

Make Tech Easier, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*