Kyocera Rise artık Virgin Mobile’da mevcut

Kyocera Rise artık Virgin Mobile’da mevcut

Bugünden itibaren şunları alabilirsiniz: Kyocera Yükselişi ABD’deki Virgin Mobile’dan önden 100$’a. Telefon 3.5 inç ekrana ve tam QWERTY klavyeye ve 1GHz tek çekirdekli Snadragon işlemciden güç alan Android 4.0’a sahip. Kullanıcılar, 2 GB dahili depolama ve microSD kart için bir yuva elde eder. Telefon 3.2MP kamera taşıyor.

Ön ödemeli bir seçenek olan Virgin Mobile, 35$/aylık sınırsız veri ve mesajlaşma planının yanı sıra Rise’ı sunuyor. O kadar da eski püskü değil. Şu anda telefon yalnızca çevrimiçi olarak sunuluyor ancak önümüzdeki ay perakendecilere ulaşacak.

Tam QWERTY klavyeli Kyocera Rise. Şimdi Virgin Mobile USA’da sözleşme olmadan ve sınırsız veri ve mesajlaşma ile Beyond Talk planlarımız 35$/ay’dan başlıyor

The Rise şu anda – okula dönüş için tam zamanında – çevrimiçi olarak 99,99 $’a, seçkin bayilerde ve Virgin Mobile’ın kendi markalı mağazalarında mevcuttur. Eylül ayının sonundan itibaren ulusal perakende satış noktalarında satışa sunulacak.

Harika özellikler şunları içerir:

Bu, gençler ve aralar veya yaşlılar için o harika ilk akıllı telefonu arayan ebeveynler de dahil olmak üzere ilk kez Android kullanıcıları için harika bir seçimdir. Müşteriler, bir klavyenin kolaylığını ve aşinalığını korurken ve uygun bir fiyata dokunmatik ekranlı akıllı telefon alanına geçiyorlar.

Virgin Mobile USA’daki sözleşmesiz dalgaya katılın. Daha Yüksek Bir Çağrıya cevap veriyoruz

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*