Lenovo Tab P12 Pro, Android tablet alanını canlandırabilir

Lenovo Tab P12 Pro, Android tablet alanını canlandırabilir

300 doların üzerindeki Android tabletler söz konusu olduğunda, tek iyi seçenekler Samsung’dan geliyor. Galaxy Tab S7 FE, Tab S7 serisinin geri kalanındaki şık tasarımı korurken orta sınıf bir yonga seti ile ABD’de kısa süre önce piyasaya sürüldü. Ve Galaxy Tab S7’den bahsetmişken, bu tablet geçen Ağustos ayında geldiği için bir yıldan biraz daha eski. Samsung tabletler oldukça harika olsa da bazen seçenekler ve seçenekler istiyoruz.

Neyse ki Lenovo, Lenovo Tab P12 Pro Google Play Console’da göründüğü için günü kurtarmaya gelebilir (aracılığıyla). MySmartPrice). Ancak listelere göre sadece başka bir bütçe veya hatta orta sınıf bir tablet olmak yerine, Tab P12 Pro bir güç merkezi olacak. Lenovo’nun en az 8 GB RAM ile eşleştirilmiş ve bir OLED ekrana sahip Snapdragon 888 yonga setini içermesi planlanıyor.

Tab P12 Pro, 2560 x 1600 ekran çözünürlüğünün yanı sıra sürpriz olmayan Android 11’i çalıştıracak. Ne yazık ki, tabletin hızlı bir yenileme hızıyla mı yoksa Lenovo’nun mu olacağından emin değiliz. 60Hz standardına sadık kalacaktır.

Tab P12 Pro, Google Play Console aracılığıyla sertifikalandırılmış olsa da, bu, yakında piyasaya sürüleceği anlamına gelmez. Lenovo, yılın ilerleyen zamanlarında yeni bir tablet piyasaya sürme zamanını bekleyen hareketlerden geçiyor olabilir. Yoğun bir Ağustos ayı geçireceğimizi düşünürsek, Lenovo kesinlikle bu amiral gemisi canavarın kaos arasında kaybolmasını istemezdi.

Belki de bu yeni amiral gemisi tabletin piyasaya çıkmasıyla birlikte Samsung, söylentilere göre Galaxy Tab S8 serisi ile sınırları zorlamak için biraz baskı hissedebilir. Bazıları Tab S8’in önümüzdeki hafta düzenlenecek Samsung Unpacked etkinliğinde görünmesini bekliyordu. Ne yazık ki durum böyle olmayacak ve diğer tek olası spekülasyon, Samsung’un Galaxy S22 ile birlikte bir sonraki tabletini piyasaya sürmeyi bekleyebileceği.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*