“LG G3 Stylus” mümkün olduğu kadar sızdırıldı Galaxy Note 4 rakibi

“LG G3 Stylus” mümkün olduğu kadar sızdırıldı Galaxy Note 4 rakibi

lg-g3-stylus-sızıntı

Güney Koreli şirketin popüler Galaxy Note serisinin bir sonraki yinelemesini duyurması beklenen IFA, önümüzdeki ay başladığında Samsung akıllı telefon dünyasına ciddi bir sıcaklık getirmek üzere. Görünüşe göre, en son sızıntılar devam edecekse, LG’nin bu konuda söyleyecek bir şeyleri olabilir.

Resmi bir çevrimiçi ürün videosuna sızdırılan “LG G3 Stylus”, bize 5.5 inçten bile daha büyük bir profile sahip bir telefona bakmamızı sağladı. LG G3. Adından da anlaşılacağı gibi, cihaz (yukarıdaki resimde en sağda gösterilen), yazmanın yazmaktan daha doğal olduğu dillerde çoklu görev, sanat eseri veya özel karakterler çizme dahil olmak üzere çeşitli ihtiyaçlar için bir ekran kalemi ile gelmeye hazırlanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ozhlNmb4_OE

Telefonun özellikleri hakkında fazla bir şey bilmiyoruz, ancak Note genellikle Galaxy S’yi yaptığı için LG G3’ü bir araya getirmesini beklemiyoruz. Kazanacağını düşündüren mırıltılar ile Galaxy S5 standartlarına bile uymayabilir. qHD (960 x 540) çözünürlükten çok daha fazlasını elde edin. Yine de, herhangi bir somut kanıt olmadan spekülasyon o kadar da kullanışlı değil, bu yüzden LG’nin bu konuda tam olarak nereye gittiğini görmeden önce atmosfere daha fazla ayrıntı sızmasını beklememiz gerekecek.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*