LG Optimus L5 bu ay dünya çapında piyasaya çıkıyor

LG Optimus L5 bu ay dünya çapında piyasaya çıkıyor

Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan ve yukarıda resmedilen benzer ancak daha güçlü Optimus L7’yi içeren stil odaklı L Serisinin bir üyesi olan LG’nin Optimus L5 modeli, bu ay dünya çapındaki ilk çıkışını yapacak. Orta sınıf Android 4.0 akıllı telefonun ilk kez İngiltere, Almanya ve Fransa’da piyasaya sürüleceği Avrupa’da işler başlayacak. LG, nihayet ahizeyi Orta ve Güney Amerika’ya getirmeden önce Rusya, Orta Doğu ve Asya ile Avrupa lansmanını takip edecek.

Optimus L5, 9,5 mm’de ölçüyor ve sınıfındaki bir telefon için çift SIM desteği ve NFC dahil olmak üzere oldukça hoş özelliklere sahip. Diğer özellikler arasında 800 MHz CPU, 4.0 inç ekran ve LED flaşlı 5 MP kamera yer alıyor. Hızlı bir tazeleme için, MWC’den uygulamalarımıza göz atın.

ŞIK LG OPTIMUS L5 KÜRESEL İLK ÇIKIŞ YAPAR

SEUL, 17 Haziran 2012 – LG’nin şık, yüksek moda L-Serisi akıllı telefonlarından biri olan LG Optimus L5, bu ay önemli Avrupa pazarlarında küresel çıkışını yapacak. Cihaz, okyanusu Orta Amerika ve Güney Amerika’ya geçmeden önce Birleşik Krallık, Almanya ve Fransa’da, ardından BDT, Orta Doğu ve Asya’daki pazarlarda satışa sunulacak.

L-Style’ın zarif tasarım felsefesine sadık kalan LG Optimus L5, stil ve teknolojinin kusursuz bir birleşimidir. Yalnızca 9,5 mm boyutlarında duyulara hitap eden ince bir gövdeye sahip akıllı telefon, çift SIM özellikleri (yalnızca Asya, BDT, Orta Doğu, Orta ve Güney Amerika’da) ve NFC “Tag & Play” (Avrupa’da) gibi sezgisel ve akıllı özelliklerle birlikte gelir. ve Kuzey Amerika) mobil ticaret ve eşler arası paylaşım için.

Google’ın en yeni Ice Cream Sandwich Android işletim sisteminde çalışan LG Optimus L5, geniş ve hatasız bir mobil deneyim için sınıfının en iyisi 4,0 inç ekranı sunuyor. Yeni kullanıcı arayüzü ayrıca daha az parmak dokunuşuyla daha fazlasını yapmanızı sağlar. Optimus L5, kullanıcıların ayrı bir uygulama açmaya gerek kalmadan herhangi bir ekrandan notları veya notları anında not almalarını sağlayan QuickMemoTM özellikli LG’nin yeni Kullanıcı Deneyimi’ne (UX) sahiptir.

LG Electronics Mobil İletişim Başkanı ve CEO’su Dr. Jong-seok Park, “LG ​​Optimus L5, tasarım, ekran, performans, pil ömrü ve fiyatın birçok kişinin çok çekici bulacağı harika bir kombinasyon sunan çok dengeli bir akıllı telefon” dedi. Şirket. “Bu cihaz, L-Serisi portföyümüzdeki diğer ürünlerle birlikte özellikle her yerdeki moda öncüsü kullanıcılara hitap edecek.”

Anahtar Özellikler:

Yonga seti: MSM7225A (Cortex A5 800MHz)

Bellek: (en fazla) 4GB Dahili Depolama / Micro SD desteği (32GB’a kadar)

Ekran: 4.0 inç HVGA

Kamera: LED Flaşlı Arka 5.0 MP AF

İşletim Sistemi: Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Pil: 1.500mAh

Boyut: 118,3 x 66,5 x 9,5 (mm)

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*