Loki X Uygulamasını Kullanarak Her Gün 10 Saniyelik Videoyla Hayat Filmleri Oluşturun

Loki X Uygulamasını Kullanarak Her Gün 10 Saniyelik Videoyla Hayat Filmleri Oluşturun

Her gün sadece 10 saniye kaydedin ve yıl sonunda her şeyin bir araya gelmesini izleyin.

Hızlı tempolu hayatımızda, bazen yavaşlamak ve anları yakalamak önemlidir, böylece onları her zaman hatırlayacağız. Ama bir şekilde, gerçek ve ham anları hatıra haline getirmek için yakalamanın yerini, sosyal medyada gösteriş yapmak için mükemmel çekimler ve videolar çekme dürtüsü aldı. Ve gerçek olalım, ne kadar beğeni aldığından başka, bu uydurulmuş çekimlerle ilgili hiçbir anı yok.

Ancak hayatlarımız her zaman istikrarsız değildir ve onu sadece hatırlamakla kalmayıp aynı zamanda kucaklamanın da zamanıdır. İle birlikte Loki X hayatınızın hamlığını tüm özüyle yakalayabilir ve yıl sonunda geriye dönüp bakacak bir şeye sahip olabilirsiniz.

Loki X: 10 Saniye/Gün’de tek yapmanız gereken her gün hayatınızın 10 saniyesini yakalamak ve yıl sonunda hayatınızın bir filmini çekeceksiniz. Kendiniz izlemekten keyif alabilir, düzenleyebilir ve ayrıca arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Ancak Loki X’te yapabilecekleriniz bunlarla sınırlı değil. Aynı zamanda videolarınızı sizinle aynı fikirde olan kişilerle yargılanma korkusu olmadan paylaşabileceğiniz bir video paylaşım platformudur. Video kaydetmek kolaydır ve istediğiniz kadar taslak başlatabilirsiniz, ancak günde yalnızca bir video (en fazla 60 saniye uzunluğunda) paylaşabilirsiniz. Dünyanın görmesini istemiyorsanız videolarınızı gizli tutabilirsiniz. Daha sonra izlemeniz için uygulamada kalırlar.

Bir hayat filmi yapmaktan başka, uygulamanın başka eğlenceli özellikleri de var. Uygulama İçi satın alımlardan satın alınabilen veya günlük check-in gibi aktivitelerle veya arkadaşlarınızla ticaret yaparak kazanabileceğiniz Loki paralarını kullanarak platformdaki videolarınızı Güçlendirebilirsiniz. Videolarınızı geliştirmek ve platformda ünlü olmak için paraları kullanın veya ilk 100’e girin.

Ayrıca başkalarının videolarını da izleyebilirsiniz, beğendiğiniz içeriklerle etkileşime geçmek ve beğenmediklerinizi atlamak çok kolaydır. Uygulama ayrıca hiçbir anı kaybetmemeniz için sınırsız yedekleme sunar. Çağımızın ruhunu yansıtan eğlenceli bir uygulama.

Loki X, App Store’da bulunan ücretsiz bir uygulamadır. Öyleyse devam edin, indirin ve ömür boyu sürecek anılar yaratmaya başlayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*