Mac’te Grup FaceTime Aramaları Nasıl Yapılır

Mac’te Grup FaceTime Aramaları Nasıl Yapılır

FaceTime, arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim halinde kalmanın harika bir yoludur. Ve tıpkı iPhone’da olduğu gibi, Mac’te grup FaceTime aramaları yapın. Aynı anda 32 kişiye kadar sesli veya görüntülü sohbet edebilirsiniz. Ancak Grup FaceTime’ı Mac’inizde kullanmak için macOS Mojave 10.14.3 veya sonraki bir sürümüne sahip olmanız gerekir. Arama sırasında kişi ekleme ve ayarları değiştirme seçeneğiyle, çevrimiçi takılmaktan kesinlikle keyif alacaksınız. Hadi sohbet edelim!

Mac’inizde gelen bir FaceTime aramasını kabul etmek veya reddetmek kolaydır.

Ayrıca, bir Grup FaceTime aramasını Mesajlar’dan da cevaplayabilirsiniz. Davet edildiğinde, üzerine tıklamanız yeterlidir. FaceTime mesaj balonuna katılın.

Etkin bir grup FaceTime aramasına başka bir kişi eklemek için şunları yapabilirsiniz:

Devam eden grup görüşmeleri sırasında birkaç ayarı değiştirebilirsiniz. Örneğin, duraklatabilirsiniz ara, sessize al veya aramanın sesini değiştirveya içine gir tam ekran modu. Bu seçenekler, arama ekranının alt kısmındaki düğmelerde mevcuttur. Mac'te FaceTime Çağrı Seçenekleri

Kapatılıyor…

İyi gidiyorsun. Artık MacBook’ta Group FaceTime’ı nasıl başlatacağınızı bildiğinize göre, sevdiklerinizle çevrimiçi olarak kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Aşağıdaki yorumlarda nasıl gittiğini bize bildirin.

İlgili gönderilere de göz atabilirsiniz:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*