Mac’te macOS Mojave’de Dinamik Masaüstü Nasıl Kurulur

Mac’te macOS Mojave’de Dinamik Masaüstü Nasıl Kurulur

WWDC 2018’de macOS Mojave, Dinamik Masaüstü de dahil olmak üzere bir dizi göz alıcı özellikle gerçek gök gürültüsünü çaldı. Etkinleştirildiğinde, günün saatine bağlı olarak otomatik olarak değişir, böylece cihazınızın ekranı her zaman canlı hale gelir. Mac’inizde macOS Mojave çalıştıran Dinamik Masaüstü’nü kurmak mı istiyorsunuz? Bu hızlı kılavuz tam size göre!

Mac’inizde Mojave Dynamic duvar kağıdını ayarlamak için, öncelikle konumunuza erişim gerektirdiğinden Konum Servislerini etkinleştirmeniz gerekir. Bu nedenle, başlamadan önce Konum Servislerini etkinleştirdiğinizden emin olun. Bunu yapmak için Sistem Tercihleri’ni açın 鉄 Güvenlik ve Gizlilik 鉄 Gizlilik sekmesini seçin ve ardından Konum Servislerini Etkinleştir kutusunu işaretleyin.

Aşama 1. İlk önce, üzerine tıklayın elma menüsü ekranın sol üst köşesinde.

Adım 2. Şimdi, seçin Sistem Tercihleri.

Aşama 3. Ardından, üzerine tıklayın Masaüstü ve Ekran Koruyucular.

4. Adım. Sıradaki, emin olun Masaüstü sekmesi seçildi, zaten değilse. Ardından, seçin Mojave Dinamik duvar kağıdı mevcut seçeneklerden.

işte! Mac’inizdeki sevimli ekranı ayarladınız.

Dinamik ekran düzgün çalışırken, sürekli konum takibi sayesinde bilgisayarınızın pilini tüketebilir. Bu nedenle, cihazınızın pilini uzatmak için devre dışı bırakmak isteyebilirsiniz.

Aşama 1. Apple menüsü 鉄 Sistem Tercihleri ​​鉄 Masaüstü ve Ekran Koruyucuları’na tıklayın.

Adım 2. Şimdi, basitçe başka bir duvar kağıdı ayarla.

Buyrun!

toparlamak

Bu sürekli aktif ekran, donuk ve aktif olmayan masaüstünü görmekten nefret eden insanlar için gerçekten harika bir fırsat. Şahsen ben oldukça yerinde buldum. Ancak, pil ömründen parlaklığı almadığından emin olmak için akıllıca kullanacağım. Buna ne dersin?

Keşfetmek istersiniz:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*